בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"לא פחות מרצח רבין" 
 
 ``זהו הרצח הראשון של שופט בתולדות המדינה``. לפיד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

במערכת הפוליטית והמשפטית הביעו זעזוע עקב רצח השופט עדי אזר. השר לפיד הודיע לחברי הכנסת על הרצח ואמר: "אני מזועזע עד עמקי נשמתי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש ועדת הכנסת, חבר הכנסת רוני בראון, אמר הערב (שני) בתגובה לרצח רשם בית המשפט המחוזי, השופט עדי אזר: "הרצח והשבר שהוא יוצר בחברה הישראלית לא פחות מרצח רבין. אם מדובר בחיסול חשבונות של העולם התחתון הרי הדבר מערער לחלוטין את הנורמות החברתיות והשלטוניות בישראל. מדובר בטרגדיה נוראית".

ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר בעקבות הרצח כי "דבר נורא קרה בישראל הערב. שופט ישראלי נרצח. אני שולח בשם הממשלה את תנחומינו למשפחה. נפגשתי הערב עם השרים יוסף לפיד וצחי הנגבי ואני משוכנע שהרוצח יתפס ויועמד לדין".

שר המשפטים, יוסף לפיד, הודיע לחברי הכנסת במליאת הכנסת על הירצחו של השופט אזר. לפיד אמר: "זהו הרצח הראשון של שופט בתולדות המדינה, אני מזועזע עד עמקי נשמתי". בנוגע ללקיחת האחריות לרצח מצד גדודי חללי אל-אקצה אמר לפיד כי הדבר אינו ייתכן.

יושב ראש הכנסת, ראובן ריבלין, אמר כי מדובר במקרה חמור מאוד "שמחייב בבחינה מחדש של כל המערכת". חבר הכנסת יצחק הרצוג מהעבודה סיפר כי השופט אזר היה אחד ממוריו באוניברסיטה. לדבריו מדובר "בטרגדיה נוראית".

שר הביטחון, שאול מופז, הביע הערב זעזוע מרצח השופט עדי אזר. לדבריו של מופז, "אם כוונתם של רוצחי השופט היתה לפגוע בסמלי החוק והסדר במדינת ישראל, ולערער את אושיות השלטון הדמוקרטי, הרי שמזימתם לא תצלח. הרצח המזעזע והנפשע לא ירתיע את מערכת המשפט והצדק מלהמשיך לבצע את עבודתה ללא מורא".

נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה, השופט מיכה לינדנשטראוס, אמר בתגובה: "אני רוצה להביע את הזעזוע וההלם הכבד שלנו על הירצחו של עמיתנו ד"ר עדי אזר, ממיטב השופטים של מדינת ישראל. אנחנו מצפים שחקירת המשטרה תהיה יעילה ומהירה ותגלה את המבצע השפל. מבחינתנו אבל כבד ירד על שורות השופטים במדינת ישראל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by