בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון "אישיות לא רצויה" בצרפת? 
 
 ``עלו לישראל מוקדם ככל האפשר``. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

צרפת העבירה לישראל מסר לפיו אין טעם לתאם את ביקורו של שרון בפריז. הצרפתים זועמים על קריאת שרון ליהודי צרפת לעלות לישראל בהקדם האפשרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יועצו המדיני של נשיא צרפת, ז'אק שיראק, העביר היום (שני) מסר לישראל, לפיו אין טעם לתאם את מועד ביקורו המתוכנן של ראש הממשלה, אריאל שרון, בפריז. מסר זה בא בתגובה על קריאתו של שרון ליהודי צרפת לעלות לישראל בהקדם האפשרי, זאת עקב גל האנטישמיות במדינה.

ביקור שרון בפריז נמצא בתכנון כבר זמן רב, ועדיין לא נקבע לו תאריך. בישראל וצרפת מדברים על תיאום פגישה בין שרון לשיראק מזה כשנה, אך עדיין לא נקבע לוח זמנים מעשי לפגישה. בשבועות האחרונים התחדשו המגעים לקביעת תאריך, כשהכוונה היתה לקיימו בסתיו. עם הודעתה של צרפת כי שרון "אינו אישיות רצויה" במדינה, לא ברור האם יידחה שוב הביקור.

שגרירות צרפת הכחישה הערב כי שלחה מסר לישראל. דוברת הנשיא ז'אק שיראק בישראל הכחישה שהועבר "מסר מסוג זה לישראל". בנוגע לביקורו של שרון בצרפת נמסר: "ישנה הסכמה על העיקרון של הביקור, אך באשר לקביעת תאריך סופי, אנו עדיין ממתינים להבהרות מישראל לאחר דבריו החריפים של שרון".

שרון אמר אמש בכינוס איחוד הקהילה היהודית האמריקנית, שנערך בירושלים: "אם אני צריך לייעץ לאחינו בצרפת, אני אומר להם דבר אחד - עלו לישראל מוקדם ככל האפשר". דבריו עוררו את זעם הצרפתים והידיעה פתחה את מהדורות החדשות.

עוד הוסיף ראש הממשלה כי "עשרה אחוזים מאוכלוסיית צרפת הם מוסלמים. זה מביא לאנטישמיות מסוג אחר, המבוססת על תחושות אנטי ישראליות ותעמולה". שרון הוסיף כי ממשלת צרפת "נוקטת צעדים נגד כך" אבל ככל הנראה דבריו לא הרגיעו את הצרפתים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by