בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוני תשתמש במעבד| של טראנסמטה 
 
 
חדשות  נענע

המעבד קרוזו ישולב עד סוף השנה במכשיר מסדרת המחשבים הניידים Vaio של החברה; בשל השימוש בתוכנה לביצוע חלק מהפעולות במעבד במקום רק טרנזיסטורים, יוארכו חיי הסוללה ב-%50

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צעד נוסף לטראנסמטה, כאב ראש חזק יותר לחברת אינטל. ענק האלקטרוניקה היפני, סוני, הודיע היום (שלישי) כי הוא מתכוון להשתמש במעבד קרוזו של חברת טראנסמטה, בסדרת המחשבים הנישאים Vaio, שהוא קו המוצרים השני בפופולריות שלו בשוק המחשבים הנישאים היפאני.
 
סוני העדיפה למעשה את המעבד של טראנסמטה על מעבדים מקבילים של אינטל, השולטת בשוק המעבדים למחשבים האישיים, ושל AMD.
 

המעבד משתמש בתוכנה יחד עם חומרה

ייחודו של המעבד של טראנסמטה הוא השימוש בתוכנה כדי לבצע פעולות שנעשות לרוב על-ידי טרנזיסטורים במעבדים כיום, ובכך הוא מאפשר להאריך את חיי הסוללה של המחשב בכ-%50.

"המחשב החדש שיבוסס על המעבד יצא עד למכירות סוף השנה. קרוזו עונה על הצרכים של סדרת המחשבים הניידים החדשה, שהיא הקטנה ממשפחת Vaio, שמצויידת במצלמה דיגיטלית זוללת אנרגיה", אמר היום דובר של חברת סוני.
 
 

סוני- מהחברות הראשונות שמכריזות על תוכניות קונקרטיות לשילוב המעבדים

הדובר הוסיף כי סוני אינה מתכוונת להכניס את המעבדים למוצרים נוספים של החברה כרגע.

סוני היא היצרנית האחרונה שמביעה תמיכה בטראנסמטה, אך בין הראשונות שמכריזות על תוכניות קונקרטיות לשילוב המעבד במוצריה. ביוני הודיעה חברת IBM כי היא מתכוונת להכניס את המעבד לסדרת המחשבים הניידים שלה, עד לסוף השנה. במאי הודיעה Gateway כי היא מתכוונת להשתמש במעבד של טראנסמטה.
 

טראנסמטה- החשיפה

עד תחילת השנה נשאר תחום פעילותה של טראנסמטה חסוי לחלוטין. בעמק הסיליקון ידעו בעיקר על המשקיעים: פול אלן, ממייסדי מייקרוסופט, וג`ורג` סורוס. כמו כן פורסמו שמותיהם של מספר מאנשי צוות הניהול והפיתוח: המנכ"ל, דייוויד דיצל, שהיה מאנשי הפיתוח המובילים של סאן, ולינוס טורוואלדס, המפתח המקורי של מערכת ההפעלה לינוקס.

בינואר חשפה החברה שני דגמי מעבדים, לשילוב במחשבים נישאים או במכשירי אינטרנט ניידים. הייחוד של קרוזו, כאמור, טמון בצריכת האנרגיה הנמוכה והגמישה שלו, שמהווה גורם מכריע בפלטפורמות מחשוב ניידות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by