בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קצין מג"ב נחקר בחשד לקבלת שוחד 
 
 במשטרה בודקים תיקים נוספים בפרשות שוחד במג``ב (אילוסטרציה: רויטרס)   
 
חדשות נענע

במחלקה לחקירות שוטרים חושדים כי הקצין היה בין מקבלי שוחד וטובות הנאה מתושבי מזרח ירושלים, ובתמורה, העלים עין מפעילותם הלא חוקית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במחלקה לחקירות שוטרים נחקר אתמול (שני) קצין מג"ב בכיר, בחשד למעורבות בקבלת שוחד וטובות הנאה מתושבי מזרח ירושלים, בתמורה להעלמת עין מהפעלה לא חוקית של ציוד בניה כבד במזרח העיר. כך פורסם היום בעיתון "הארץ". בתוך כך, המשטרה עצרה אתמול שלושה תושבי מזרח ירושלים בחשד למעורבות בפרשה.

השלושה, בעלי חברות משאיות ומערבלי בטון, נעצרו בצפון העיר, באזור התעשייה עטרות. במהלך מעצרם החרימו החוקרים מסמכים, מחשבים וציוד כבד. על פי החשד, התושבים שיחדו את שוטרי מג"ב בעיר, ואלה איפשרו למשאיות ולמערבלי הבטון שבבעלות התושבים לעבוד בניגוד לתקנות עירוניות. בכך, הצליחו השלושה לעקוף את הרשיון המיוחד שבעלי מערבלי הבטון העובדים במזרח ירושלים נדרשים להציג, על פי תקנות העירייה.

בפרשה, טוענים במשטרה, מעורבים, גם גורמים פקידותיים בעיריית ירושלים ובמוסדות אחרים. בימים הקרובים צפויים מעצרים נוספים של חשודים במעורבות בפרשה.

בתוך כך, במשטרה בודקים תיק נוסף בו מעורבים שוטרי מג"ב, שעל פי החשד קיבלו שוחד מאזרחים שכלי הרכב שלהם הוחרמו, לאחר שעסקו בהסעת נוסעים באזור עוטף ירושלים. בתמורה, האיצו אנשי מג"ב את תהליך השבת הרכב לבעליו.

משטרת ירושלים ומח"ש סירבו להתייחס לדברים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by