בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיכטר: בידי רשימה של 200 רוצחים פוטנציאלים 
 
 אילו היו ערבים, היו נתונים במעצר מנהלי. דיכטר (לעמ)   
 
חדשות נענע

ראש השב"כ התריע בפני ועדת חוץ וביטחון: האיומים על חיי ראש הממשלה חריפים מתמיד, אנשים רבים "מייחלים אקטיבית" למותו של שרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש השב"כ, אבי דיכטר, אמר היום (שלישי) כי יש כ-150 עד 200 יהודים "שמייחלים אקטיבית למותו של ראש הממשלה". את הדברים אמר דיכטר בישיבת ועדת חוץ ובטחון של הכנסת. דיכטר הוסיף ואמר כי השב"כ מחזיק ברשימה של כ-200 החשודים, המתגוררים – ברובם – בגדה המערבית וחלקם הקטן יותר, ברצועת עזה. חלק מהחשודים, אמר דיכטר, הם פעילי "נוער הגבעות".

כשנשאל דיכטר, על ידי ח"כ חיים רמון, אם הרשימה שבידיו הייתה של 200 ערבים המתכוונים להתנקש בראש הממשלה, אם לא היה מורה לעצור אותם מעצר מנהלי. דיכטר השיב בקצרה: "בהחלט". רמון הוסיף ואמר כי "מדובר בקבוצה קיצונית מאוד, שפועלת נגד מוסדות המדינה. הם מסוכנים יותר מ-600 הפלסטינים שנמצאים במעצר מינהלי, כי הם רוצים לחסל את הדמוקרטיה". לדבריו, מעצרם של המתנקשים הפוטנציאלים מתעכב בשל "בעיות משפטיות", ולפיכך, מציע רמון, "יש להתאים את החוק במהירות, כי אם הם יצליחו לרצוח ראש ממשלה פעם נוספת הסכנה לדמוקרטיה תהפוך נוראית".

בתגובה להודעתו של דיכטר אמר ח"כ שאול יהלום מהמפד"ל שהנתונים אמנם מדאיגים, אולם אין לבצע מעצרים בפרשה. לשאלתו, השיב דיכטר: "אין בידיהם נשק לא חוקי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by