בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס רומזת: תקציב 2005 עשוי להיראות אחרת 
 
 הפגישה עם צוות המו``ש של העבודה נדחתה מאתמול. שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בתום פגישת מו"מ קואליציוני אומר אלי ישי: ראש הממשלה הסכים להקים וועדה מיוחדת לבדיקת הנושא החברתי-כלכלי. המו"מ עם העבודה יתחדש מחר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המגעים הקואליציונים בין הליכוד וש"ס נפתחו היום (שלישי) כשצוותי המשא ומתן של הצדדים נפגשו בכפר המכבייה ברמת גן. הפגישה ארכה כשעה וחצי ובה נידונו הנושאים החברתי-כלכלי ונושא הדת והמדינה. בתום הפגישה אמר יו"ר ש"ס אלי ישי, כי ראש הממשלה הסכים להקים צוותים מיוחד שיטפלו בשני הנושאים שעל הפרק לקראת המדינה ל-2005. על צוות הדת ומדינה יהיה אחראי מנכ"ל משרד ראש הממשלה.

פגישתם השנייה של צוותי המשא ומתן של העבודה והליכוד תתקיים מחר בערב. הפגישה אמורה הייתה להתקיים אתמול, אך נדחתה בעקבות רצח השופט עדי אזר. מחר ייפגש ראש הממשלה אריאל עם ח"כי יהדות התורה לפני תחילת המשא ומתן עם הסיעה.

שרון הודיע אתמול כי הוא "מתנגד לחרמות מכל סוג שהוא. אינני מוכן לקבל חרמות". ראש הממשלה אמר את הדברים לחברי הליכוד והתייחס בדבריו לחברים שהודיעו שיתנגדו לצירופה של העבודה לממשלה. גם יו"ר העבודה ח"כ שמעון פרס הודה אתמול שהוא נתקל בקשיים ואמר כי למרות שהקשיים הצפויים הם עצומים, "אנחנו מתייחסים למשא ומתן במלוא הרצינות והכנות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by