בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כעס במרצ: ברק| לא ביקש משריד לחזור לממשלה 
 
 
חדשות  נענע

הפגישה אמש בין השניים שהייתה אמורה להיות 'מכרעת' לגבי חזרת מרצ לממשלה הסתיימה ללא תוצאות; ברק מעוניין להיפגש גם עם ראשי ש"ס בנושא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדיין לא ברור האם תחזור מרצ לממשלה, גם לאחר פגישה שנייה שבוע בין ראש הממשלה, אהוד ברק, וראש מרצ, יוסי שריד, אתמול (שלישי).
 
במרצ זועמים, על כך שברק מעכב, לדבריהם, את חזרתם לממשלה. בניגוד לציפיות ראשי הסיעה, ברק לא ביקש משריד לשוב לממשלה, והבהיר לו כי הוא זקוק למספר ימים נוספים כדי לבצע בירורים נוספים.

מעיתון "הארץ" נמסר כי לאחר פגישתו עם יו"ר ש"ס אלי ישי, הצפויה להתקיים עד סוף השבוע, ייפגש ברק פעם נוספת עם שריד.
 

שריד: ראש הממשלה עוד לא החליט מה לעשות

"אני לא חושב שראש הממשלה החליט בדיוק מה בדעתו לעשות. אני לא יכול להגיד, שהוא הזמין אותנו להצטרף הלילה או מחר בבוקר לממשלה", אמר שריד בתום הפגישה שנערכה אמש בלשכת ראש הממשלה. עם זאת אמר שריד כי הפגישה הייתה טובה.

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי השניים דנו באפשרות חזרתה של מרצ לקואליציה, בנושאים מדיניים ובתקציב 2001. ברק שב ואמר לשריד כי פרישת מרצ הממשלה לא הייתה נחוצה, וכי הוא הצטער עליה. הוא הביע רצון לראות את המפלגה שוב בממשלה אולם ייתכן שהדבר יארך מספר ימים. גורמים המקורבים לברק הסבירו שברק מעוניין לקבל תשובות סופיות מש"ס, לפני שיחליט אם לקבל את תנאי מרצ לחזרה לממשלה.
 
 

אורון: מרצ השותפה הטבעית ולא ש"ס

חבר הכנסת חיים אורון ממרצ אומר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי אם ברק מעוניין להתקדם בשיחות השלום- מרצ שותפה טבעית יותר מש"ס. "זה נראה פחות טבעי ופחות מעשי. אם ילך להסכם אז אין לו את ש"ס, ואם לא ילך להסכם לא ברור אם יש לו ממשלה", דברי אורון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by