בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פריצקי נחקר במשרדי היאח"ה בבת ים 
 
 פעל שלא כשורה ביחסיו עם ``בריטיש גז``? פריצקי (לעמ)   
 
חדשות נענע

החוקרים ניסו לברר את טענת מימן כי פריצקי פעל לא כשורה ביחסיו עם "בריטיש גז". עורך "מבט" ציטרין נחקר וסירב לענות בנימוק של חיסיון למקורות עיתונאיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לשעבר, ח"כ יוסף פריצקי, נחקר במשך מספר שעות (רביעי) במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בבת ים. בין השאר, ניסו החוקרים לברר את טענותיו של יוסי מימן, בעל חברת "מרחב", שלפיהן פריצקי פעל שלא כשורה ביחסיו עם חברת "בריטיש גז". "בריטיש גז" התחרתה עם "מרחב" על אספקת הגז הטבעי.

גם עורך "מבט", בן ציון ציטרין, נחקר היום ביאח"ה. בצאתו מהמשרדים אמר לאמצעי התקשורת כי הוא סירב לענות לשאלות החוקרים כדי לא לחשוף את מקרותיו העיתונאיים. לפי עדותו של החוקר הפרטי מאיר פלבסקי, הוא העביר לציטרין את הקלטת בה נשמע פריצקי דורש "לתפור תיק" לפורז. לאחר קבלת הקלטת פרסמה אותה הכתבת איילה חסון בחדשות "מבט".

הלילה, משעה שלוש לפנות בוקר נחקר במשרדי היאח"ה יו"ר ועד חברת החשמל, דוד ביטון. ביטון התייצב במשטרה מיד עם שובו מארצות הברית כדי למסור את גירסתו לפרשה. ביטון נדרש להסביר מדוע הוא ויו"ר הועד הקודם, יורפ אוברקוביץ', שכרו את שירותי החוקר הפרטי לשעבר, יעקב אשל. כמו כן, במשטרה מעוניינים לדעת האם השניים שכרו את אשל במטרה לפגוע בשר פורז על רקע כוונתו לבטל את זכויות עובדי חברת החשמל לאספקת חשמל בחינם.

לדברי מקורבים להנהלת חברת החשמל, דירקטוריון חברת החשמל וצוות ההיגוי למשא ומתן על העסקה לאספקת גז טבעי יכולים לספק מידע חדש על לחצים שהופעלו עליהם, לכאורה, בנוגע לעסקת הגז. המקורבים אמרו כי "אם חברי הדירקטוריון וצוות המשא ומתן יזומנו למתן עדות במשטרה הם עשויים להאיר את החקירה באור חדש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by