בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האם פריצקי שלח אימייל לוהט לחברותיו לסיעה? 
 
 Forever on his mind. ח``כ אתי לבני (לעמ)   
 
חדשות נענע

מישהו שלח, והוא עשה את זה ממשרדו של השר המפוטר. הנמענות, הח"כיות לבני ופולישוק-בלוך, קיבלו הודעה עם שיר אהבה ואנימציה. קצין הכנסת חוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמו של השר לשעבר יוסף פריצקי לא מפסיק לעלות לכותרות. חברות הכנסת אתי לבני ומלי פולישוק-בלוך קיבלו אתמול (שלישי) דואר אלקטרוני לוהט בשמו של פריצקי, חברן לסיעה. בכותרת ההודעה נכתב: "ח"כ פריצקי שולח איגרת ברכה אלקטרונית". כאשר הח"כיות פתחו את ההודעה החל להתנגן באנגלית השיר "Forever on my mind". בהודעה הופיעו מילות השיר, ואת המוזיקה ליוותה גם אנימציה.

הח"כיות לא מצאו את ההתחכמות משעשעת, והגישו תלונה לקצין הכנסת, יצחק שדר. שדר פתח בחקירה ועד מהרה גילה שהודעות הדואר האלקטרוני נשלחו ממחשבו של פריצקי המוצב במשרדו בכנסת. הגישה אל המחשב אפשרית רק עם סיסמה. שדר בירר את הנושא עם עוזריו הפרלמנטריים של פריצקי שטענו שאיש מהם לא היה במשכן לאחרונה, ושחדרו של פריצקי נותר נעול. הח"כיות ליבני ופולישוק- בלוך שוקלות הגשת תלונה למשטרה בעניין.

בתוך כך, פריצקי נחקר עתה במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה בבת-ים. החוקרים ינסו לברר, בין השאר, את טענותיו של יוסי מימן, בעל חברת "מרחב", שלפיהן פריצקי פעל שלא כשורה ביחסיו עם חברת "בריטיש גז".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by