בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
25 שנות מאסר על תייר שאנס 3 נשים 

25 שנות מאסר על תייר שאנס 3 נשים

 
 
חדשות נענע

דניאל יוברט, בן 34 מדרום אפריקה, הודה במעשים. בגזר הדין נכתב: "האכזריות יוצאת הדופן בהתעללות הציבו את מעשיו של יוברט ברף העליון של מעשי האינוס"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (רביעי) 25 שנות מאסר בפועל על דניאל יוברט, תייר בן 34 מדרום אפריקה, שהורשע באונס ובהתעללות בשלוש נשים.

יוברט הגיע ארצה כתייר מדרום אפריקה. הוא הואשם והורשע בכך שבשנת 2002 אנס ועינה נערה בת 18 סמוך לאזור משמר השבעה. אחרי שנעצר, סיפר יוברט לחוקרים, כי חצי שנה לפני המקרה, היכה ואנס אשה בת 75, וביצע מעשים מגונים בנערה בת 15.

בגזר הדין כתבו השופטות: "האכזריות יוצאת הדופן בהתעללות הציבו את מעשיו של יוברט ברף העליון של מעשי האינוס. הקורבנות היו טרף לכל הסטיות הפרועות של הנאשם, שניתן לדמות אותו לחיית טרף, שתפסה גור רך ובבשרו היא נוגסת".

בתוך כך, בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום אב בן 49 ממרכז הארץ שאנס את בתו והיכה אותה במשך שנה כשהיתה בת שש. השופטות קבעו בהחלטתן כי תיאוריה המזעזעים של הבת, שהיום היא בת 17, המחישו שהיא חיה בתוך מסכת טרור ואיומים. בעבר הורשע האב בהתעללות פיסית ונפשית באשתו ובבנותיו, ובמהלך המשפט הזה התברר שהוא גם אנס את בתו הקטנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by