בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעירים גרמו נזק - ישראל מתנצלת 
 
 ``לא רוצים ישראלים`` (משרד התיירות של קפריסין)   
 
חדשות נענע

שמונה צעירים, בני 18, נעצרו אתמול על ידי משטרת איה-נפה לאחר שהתפרעו במלון. מנכ"ל משרד התיירות התנצל בשמם. בעלי בתי המלון: "לא רוצים יותר את התיירים מישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל התנצלה היום (רביעי) לפני קפריסין על נזקים שגרמו שמונה צעירים ישראלים לבית מלון באיה נאפה. מנכ"ל משרד התיירות, אהרון דומב, ביקש מלישכת התיירות של קפריסין בתל אביב להעביר את התנצלותו לבעל המלון. המנכ"ל דיווח כי משרדו יפיץ בסוכנויות הנסיעות בארץ מכתב שיופנה אל הנוסעים ובו בקשה שיתנהגו כראוי. דומב גם אמר כי ייצור קשר עם הצעירים שהתפרעו, ויסביר להם את משמעות מעשיהם.

שמונת הישראלים, בני 18, נעצרו אתמול על ידי משטרת איה נאפה לאחר שהתפרעו במלון הדירות "פלנדרה". בעל המלון סיפר לשוטרים כי "הישראלים התפרעו, הרסו את הדלתות בחדרים שלהם, שברו מכל הבא ליד ופרצו לחדרים של אורחים אחרים במלון". במשטרת קפריסין טענו אמש כי אותה קבוצת צעירים הוזהרה כבר לפני שבוע לאחר התפרעות בבריכת המלון ולאחר שאיימו על אורחים אחרים.

בעשרת הימים האחרונים נרשמו באיה נאפה מספר התפרעויות של ישראלים. ביום שני השתוללה קבוצה של 14 נערים בקומה הרביעית של מלון "סנקטפנפה". כמה ימים לפני כן, באותו מלון, השתוללו שלושה צעירים ישראלים שתויים ושברו חלונות. במלון אחר באיה נאפה, "נסטור", דיווח בעל המלון כי "שבעה ישראלים הרסו והשחיתו לי את הלובי. אני כבר לא יכול יותר".

בנטליס ניאוס, אחד מספקי המלונות הגדולים באיה נאפה, סיפר אתמול ל-YNET: "הישראלים נעצרו לאחר שגרמו לי הרס במלון בשווי של מאות דולרים. הם שברו אתמול בלילה ויטרינה במרפסת, היום בבוקר גילינו שהם שברו דלתות ושולחן וגרמו נזקים נוספים. צר לי, אני אוהב את ישראל וכואב לי הלב על בני הנוער שנעצרו, אבל אין לנו ברירה, אנחנו פשוט מיואשים. אני לא יודע מה קורה לבני הנוער שלכם, אבל כל לילה יש לנו סיפור אחר. הם עושים בלגן בבתי מלון, הופכים אותם ומבריחים תיירים ממקומות אחרים.

"אנחנו, כל בעלי בתי המלון באיה נפה, מתכוונים לקבל החלטה שאנחנו לא רוצים יותר את התיירים מישראל. רק אתמול תיירים מישראל שברו חלונות באוטובוס שהוביל אותם לשדה התעופה. במלון 'נסטור' שרפו את השטיח בחדר עם נרגילה. כל יום הסיפורים האלה חוזרים על עצמם, נמאס לנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by