בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעבודה מרוצים - ההתנתקות תחל עד נובמבר 
 
 לפיד ביקש ממנו לדאוג לו. פרס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הצעת חוק הפיצויים לתושבי גוש קטיף תובא לכנסת עוד פחות מחודש, כך שניתן יהיה להתחיל בהתנתקות עד נובמבר. לפיד לפרס: אל תיכנסו בלעדינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שביעות רצון במפלגת העבודה בעקבות הפגישה השניה שנערכה אתמול (רביעי) עם צוות המשא ומתן של הליכוד, שעסקה בנושא ההתנתקות. מנהל לשכת ראש הממשלה, דב וייסגלס, הציג בפני נציגי העבודה את לוחות הזמנים של ההתנתקות.

נציגי הליכוד אמרו לאנשי העבודה כי בעוד פחות מחודש תובא לכנסת הצעת חוק הפיצויים לתושבי גוש קטיף, כך שכבר בחודש נובמבר ניתן יהיה לאשר בממשלה את פינוי היישובים וזאת במקום תאריך היעד המקורי, במרץ.

היום ייפגשו צוותי הליכוד והעבודה בכפר המכביה ברמת גן וידונו במדיניות החברתית-כלכלית של הממשלה. ראש הממשלה, אריאל שרון, יוועד היום עם יו"ר ש"ס, אלי ישי, ואחר כך יידע את יו"ר שינוי, יוסף לפיד, במגעים עם ש"ס להרחבת הקואליציה.

לפיד מנסה לכרוך את גורלה של שינוי בגורלה של העבודה. "מעריב" מדווח כי לפיד פנה אתמול לפרס במסדרונות הכנסת ואמר לו כי "אם תצטרפו לממשלה בלעדינו, זה יהיה רע למדינה ולא סביר למפלגה שלכם".

אתמול נפתח רשמית גם המשא ומתן עם יהדות התורה.ח"כ אברהם רביץ מיהדות התורה אמר כי לדעתו "יש סיכוי להצטרפות מפלגתו לקואליציה". ח"כ רביץ אמר לחדשות נענע שעל שינוי להשתנות על מנת ששתי המפלגות יוכלו לשבת יחד בממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by