בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"כולם נגדנו" אומרים במוקטעה 
 
 ברשות אין כסף, וערפאת חותך עוגות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ביקורת על ערפאת ברחבי העולם: הניו יורק טיימס קרא לערפאת לפרוש "לטובת העם הפלסטיני" וחבר פרלמנט גרמני קורא להפסיק את המימון לרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הניו יורק טיימס לא השתמש במילים רכות. "לאסונו של העם הפלסטיני, הוא תקוע עם יאסר ערפאת כאב המייסד של מדינתו", כתב הבוקר (חמישי) העיתון האמריקני הנחשב. מאמר המערכת של הטיימס, שאיננו חתום, נקרא "בעיית ערפאת" ונחשב כמייצג את מערכת העיתון כולה. למאמרי המערכת של הטיימס יש השפעה עצומה על מקבלי ההחלטות בארצות הברית.

ערפאת, קובע העיתון, הוא "מנהיג שאיננו מסוגל לבצע את המעבר ממהפכן רומנטי למנהיג אחראי", וכל מה שיש לו להציע לפלסטינים הוא "צורה שיתופית של מות קדושים מעונים". על ערפאת לפרוש מתפקידו, כשירות אחרון לעם הפלסטיני, כתב הטיימס.

ימים ספורים לאחר שטריה לארסן, שליח האו"ם למזרח התיכון, מתח ביקורת קשה במיוחד על ערפאת, מצטרפת גם המפלגה הסוציאל דמוקרטית בגרמניה. דובר המפלגה, גרט ויסקירשן, אמר לעיתון הגרמני, ברלינר צייטונג, כי אם ימשך המשבר ברשות, יש להפסיק את העברת הכספים לערפאת, דבר שלדבריו יעודד "גורמים חיוביים".

נציג האיחוד הנוצרי דמוקרטי בפרלמנט האירופי, ארמן לנצ'ט, אמר לעיתון המבורגר אבנדבלאט כי מימון ערפאת על ידי הפרלמנט האירופי בשנים 2000-2003 היה "טעות חמורה". מדי חודש, אמר חבר הפרלמנט, הועברו לחשבונו של ערפאת עשרה מליוני יורו, עליהם לא היתה כל ביקורת. לנצ'ט האשים את ערפאת בשימוש לא חוקי בכספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by