בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המחאות ברצועה נמשכות, האו"ם מפנה כוחות 
 
 אנשי ביטחון פלסטינים עומדים על גג המועצה המחוקקת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הפגנה גדולה של חמושי פת"ח, המזוהים עם דחלאן, החלה בעזה. האו"ם החליט לפנות מהרצועה את כל העובדים הלא חיוניים. השלב הבא: פינוי כל העובדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעזה החלה הערב (חמישי) הפגנה גדולה של חברי תנועת הפת"ח. המשתתפים בהפגנה תומכים ברפורמות ברשות, ומזוהים עם מוחמד דחלאן. פעילים חמושים, חלקם רעולי פנים, צועדים ברחובות העיר.

במוסדות האו"ם בניו יורק הוחלט כי בעקבות חוסר היציבות המתמשך ברצועת עזה יפונו העובדים הלא חיוניים מהמקום. על פי מקורות דיפלומטיים, צעד זה הוא "השלב הרביעי" באמצעי הזהירות, צעד אחד בלבד לפני הצעד החמישי - פינוי כל הצוותים הבינלאומיים מהרצועה.

היום נפגש יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, עם חברים במועצה המחוקקת. בכירים במועצה אמרו כי ערפאת הסכים "לשינוי מורחב" בממשלת אבו-עלא במטרה להשאיר את ראש הממשלה הפלסטיני בתפקידו. החלטת ערפאת התקבלה בעקבות קריאתם של חבי המועצה המחוקקת ליו"ר הרשות לאשר את מכתב ההתפטרות של אבו עלא.

בתוך כך, מאמר המערכת של העיתון "ניו יורק טיימס" קרא לערפאת לפנות את מקומו להנהגה חדשה. "זהו ביש מזל שהעם הפלסטיני תקוע עם יאסר ערפאת כאב המייסד, שלא הצליח לעשות את המעבר ממהפכן רומנטי למדינאי", נכתב במאמר. מאמר המערכת של העיתון נחשב כמייצגאת עמדת העיתון כולו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by