בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פריצקי: לנדאו מעורב 
 
 ייתכן שגם שרון יידרש להעיד (לעמ)   
 
חדשות נענע

לנדאו, לשעבר יו"ר דירקטוריון חברת חשמל, יידרש להגיע בקרוב למשטרה, בעקבות טענת פריצקי כי היה מעורב בפרשת הקלטת בעקבות החלטתו לא להאריך את כהונתו כיו"ר הדירקטוריון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר דירקטוריון חברת חשמל לשעבר, אלי לנדאו, יגיע גם הוא בקרוב למשרדי היחידה לחקירות הונאה של המשטרה. זאת, בעקבות טענתו של השר לשעבר פריצקי כי הוא מעורב בפרשה. פריצקי עצמו נחקר היום (חמישי) במשך למעלה משבע שעות. לפי דיווחים, ייתכן שאפילו ראש הממשלה שרון יידרש להעיד בפרשה.

החוקרים שאלו את פריצקי לגבי הדברים שאמר על עמיתו למפלגה פורז, וכן לגבי עסקת הגז בה העדיף את חברת "בריטיש גז על פני הצעתו של איש העסקים יוסי מימן. החוקרים גם שאלו את פריצקי אם היה נתון לסחיטה. לפי דיווחים, פריצקי העלה בחקירתו טענות כלפי לנדאו. כמה ימים לפני פרסום הקלטת בה נשמע פריצקי מציע "לתפור תיק" לפורז, החליט שר התשתיות לשעבר לא להאריך את כהונתו של לנדאו כיו"ר הדירקטוריון של חברת החשמל.

במקביל לפריצקי נחקר היום הלוביסט בוריס קרסני, שעבד עבור מימן. בחקירתו אתמול אמר פריצקי כי קרסני שאיים על חייו ואמר לו: "אתה עלול לקבל כדור‭."‬ עם תום חקירתו כינה קרסני את טענותיו של פריצקי: "אבסורדיות". בנוסף, פריצקי טען כי במהלך החודשים האחרונים חש כי היה נתון למעקב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by