בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו דוחה את הביקורת נגדו 
 
 
חדשות נענע 

גורמים בליכוד טענו כי ראש הממשלה לשעבר מחבל בסיכוייו של שרון להיבחר לראש הממשלה. נתניהו טוען בתגובה, כי הוא אינו חותר תחת שרון וישמח לעדכנו בפרטי פגישותיו הפוליטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, דוחה את הביקורת שהוטחה בו מצד בכירים בליכוד, שאמרו כי נתניהו חותר תחת יו"ר הליכוד אריאל שרון ופוגע בסיכוייו להיבחר לראש הממשלה. נתניהו אמר כי הציע לשרון להתעדכן בתוכן פגישותיו האחרונות עם אישים פוליטיים וכי כך הוא ישמח לנהוג גם בעתיד.

 
ח"כ מיכאל איתן פנה אמש לנתניהו במכתב וקרא לחדול מנסיונותיו לחזור לראשות הליכוד. איתן כתב כי נתניהו לא יוכל לנצח בבחירות לראשות הממשלה. הפגישה המתוכננת בין נתניהו ושרון לא התקיימה בעקבות המחלוקת לגבי מיקומה. נתניהו יזם את הפגישה ושרון הזמין אותו ללשכתו במצודת זאב בתל אביב אך נתניהו ביקש להיפגש מחוץ למצודה.

העיתון "הארץ" מדווח הבוקר כי המתיחות בין שרון ונתניהו גוברת בימים האחרונים על רקע הפגישות התכופות שמקיים נתניהו עם חברי כנסת ואישים פוליטיים נוספים. בכיר בליכוד העריך אמש כי נתניהו מגביר את פעילותו הפוליטית לקראת החלטת היועץ המשפטי בעניינו כדי שהיועץ יבין שכל החלטה שתתקבל בעניין נתניהו תהיה בעלת השפעות פוליטיות מרחיקות לכת.


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by