בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שחק מרגיע: אין התרעות ספיציפיות מפני פיגועים 
 
 
חדשות נענע 

מחלקת המדינה האמריקאית הזהירה אמש את אזרחיה השוהים בארה"ב מפני נסיעה באוטובוסים ושהייה במקומות ספיציפיים. לטענת שחק, גם בידי ארה"ב אין ידיעות קונקרטיות על כוונות לבצע פיגועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב הכריזה אמש (רביעי) על ישראל והשטחים כעל אזור ברמת סיכון גבוהה להתקפות טרור. בהודעה שפרסמה מחלקת המדינה האמריקאית נמסר, כי: "ממשלת ארה"ב מאמינה, נכון לעכשיו, כי קיימת אפשרות מוגברת להתקפות טרוריסטים בישראל, בגדה המערבית ובעזה".

 
במחלקת המדינה טענו כי אין מידע מדויק על איום ספציפי נגד מטרות אמריקאיות באזור. עם זאת, בהודעה נמסר כי אזרחי ארה"ב הנמצאים באזור נדרשים להגביר ערנות ולשמור על ביטחונם האישי: "אזרחים אמריקאים צריכים להיות דרוכים לגבי הסביבה בה הם נמצאים ולדווח על כל פעילות חשודה למשטרה", נמסר בהודעה. אזרחי ארה"ב התבקשו להימנע משימוש באוטובוסים ציבוריים

עוד נמסר כי אזרחי ארה"ב מתבקשים להימנע משימוש באוטובוסים ציבוריים וכן להפגין משנה זהירות בסמוך לתחנות אוטובוס ולאזורים צפופים.

בתגובה אמר הבוקר השר אמנון ליפקין שחק בגלי צה"ל כי בידי כוחות הביטחון של ישראל אין התרעות ספציפיות על כוונות של ארגוני טרור לעשות פיגועים בישראל.

שחק אמר את הדברים בעקבות הודעת מחלקת המדינה האמריקאית ובעקבות איומים של פלסטינים לעשות פיגועים בישראל, תגובה על מותו של מוכתר כפר סורדא לשעבר מירי חיילי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by