בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל צה"ל נפצע בינוני במהלך סיור 

חייל צה"ל נפצע בינוני במהלך סיור

 
 
חדשות נענע

מתחקיר ראשוני עולה כח פלסטיני חמוש שניסה לבצע פיגוע בהתנחלות שבי שומרון ראה את הסיור וירה לעברו. הפלסטיני נמלט, צה"ל עורך חיפושים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל צה"ל נפצע הלילה (שישי) באורח בינוני במהלך סיור ליד שבי שומרון. במהלך הסיור נורו יריות לעבר כוח צה"ל, והחייל נפגע. הוא פונה לבית החולים בלינסון. כוחות צה"ל עורכים סריקות באזור הכפר דיר א-שרף שליד שכם, בחיפוש אחר הפלסטיני שהצליח להמלט. על הכפר הוטל עוצר.

מתחקיר ראשוני עולה כי הפלסטיני התכוון בתחילה לחדור להתנחלות שבי שומרון, על מנת לבצע שם פיגוע. החמוש התקרב לגדר, והבחין שם בסיור. הוא פתח לעבר הסיור באש, ממנה נפגע החייל. החיילים השיבו אש לעבר הפלסטיני, אולם הוא חמק.

בעיירה יאטה שבהר חברון עצרו היום חיילי יחידת אגוז את מחמוד אבו חוסה. אבו חוסה הוא פעיל תנזים, שמואשם ברצח חמישה אזרחים ישראלים בפיגועי ירי. כוח אגוז הקיף את ביתו וקרא לו להסגיר עצמו. חוסה סירב לצאת ופתח באש על החיילים. הכוח השיב אש לעבר הבית, ולבסוף הסגיר אבו חוסה את עצמו.

פצצת מרגמה נורתה הלילה לעבר התנחלות נצרים שברצועת עזה. הפצצה פגעה בבית מגורים, אך לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

אתמול בלילה חיסל צה"ל את בכיר הג'יהאד האיסלאמי, חאזן רחים, ושני פעילי ג'יהאד נוספים. רחים היה אחד המחבלים שחטפו את שרידי גופות החיילים שנהרגו בפיצוץ הנגמ``ש ברצועת עזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by