בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות צו ביהמ"ש: עובדי הנמלים לא חזרו לעבודה מלאה 
 
 55 אוניות ממתינות לפריקה בנמלים. נמל חיפה (אתר הנמל)   
 
חדשות נענע

יו"ר רשות הנמלים: העובדים לא חוזרים לתפוקה מלאה. 55 אוניות ממתינות בנמלים לפריקה. נציגי הצדדים נועדו הלילה ודיווחו על התקדמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית הדין הארצי לעבודה בירושלים הורה אתמול לעובדי הנמלים להפסיק את השביתה, שנמשכה תשעה ימים. עם זאת, מנכ"ל רשות הנמלים, עמוס רון, אמר לגל"צ כי עובדי הנמלים לא חזרו לעבודה סדירה, וכי התפוקה שלהם מגיעה ל- 25 אחוזים בלבד.

55 אוניות ממתיקות לפריקה בנמלים ומחוצה להם. יו"ר ועד העובדים בנמל חיפה, דוד פרץ, אמר ל"הארץ" כי יידרש לפחות חודש כדי להתגבר על העומס שנוצר, ורק אז יוכלו העובדים לשוב לתפוקה מלאה.

בית הדין לעבודה הפסיק את השביתה וקיבל את עתירת התאחדות התעשיינים ואיגוד לשכות המסחר, שטענו כי השביתה גרמה למשק נזק של מיליארד ו-400 מיליון ש"ח. בית הדין קבע עוד שהמדינה לא תשנה את תנאי העסקתם של עובדי הנמלים ללא הסכם עם נציגי העובדים.

נציג האוצר, יובל רכלבסקי, ונציג ההסתדרות, שלמה שני, נועדו הלילה שוב בניסיון לקדם את המשא ומתן בנוגע לפרורמות הצפויות בנמלים. שני הודיע כי ההסתדרות תיבחן את הצעת הפשרה של האוצר, לפי המדינה תיתן לעובדי הנמלים ערבויות להזטחת זכויותיהם, והעובדים יוותרו על אפשרות השביתה שלהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by