בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן עמי: הפלסטינים חייבים להגמיש את עמדותיהם 
 
 
חדשות נענע 

ממלא מקום שר החוץ אומר כי רק הגמשה פלסטינית משמעותית תאפשר חתימה על הסכם קבע. קונסול ארה"ב במזרח ירושלים נועד אמש עם מחזיק תיק ירושלים ברשות הפלסטינית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממלא מקום שר החוץ, שלמה בן עמי, אומר הבוקר (חמישי) הפלסטינים חייבים להגמיש את עמדותיהם באופן משמעותי כדי לאפשר חתימה על הסכם קבע. בהתייחסו לפרשנות לפיה שובו של דניס רוס לאזור מבשר על כך שלא תהיה פסגה נוספת אמר בן עמי כי הדבר החשוב הוא המהות ולא התהליך הפרוצדורלי.
 
ראש המטה בטחוני מדיני במשרד ראש הממשלה, דני יתום, אמר כי ערפאת רוצה מאוד בפסגה נוספת, אולם אין טעם לפסגה כזו אם הפלסטינים לא יגמישו את עמדותיהם. יתום אמר הבוקר לגלי צה"ל, כי הוא ביקש משגריר ארצות הברית בישראל שהממשל בוושינגטון לא יפרסם אזהרה מפני פיגועי טרור בישראל מפני שאין הצדקה לאזהרה כזו, אך וושינגטון דחתה את הבקשה.

קונסול ארצות הברית החדש במזרח ירושלים רונלד שלייקר נועד באוריינט האוס עם מחזיק תיק ירושלים ברשות הפלסטינית פיאסל חוסני. לדברי הפלסטינים, בואו של הקונסול לאוריינט האוס הוא הישג בעל משמעות מדינית להם וביסוס ירושלים כבירת המדינה הפלסטינית. גורמים בקונסוליה האמריקנית אמרו כי הפגישה אתמול אינה מעידה על שינוי במדיניות ארצות הברית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by