בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המרוץ לנשיאות: קרי ממשיך להוביל בסקרים 
 
 ממשיך להוביל. קרי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

עם זאת הפער בינו לבין הנשיא בוש עומד על 2 אחוזים בלבד. בתוך כך, סקר שנערך בבריטניה מגלה כי מרבית הבריטים סבורים שבלייר נהג בחוסר כנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יומיים לפני פתיחת הוועידה הדמוקרטית ממשיך המועמד לנשיאות ארצות הברית ג'ון קרי להוביל בסקרים, עם זאת הפער בינו לבין הנשיא בוש עומד על 2 אחוזים בלבד. בסקר המתפרסם הבוקר (שבת) ב"לוס אנג'לס טיימס" עולה כי אם הבחירות היו נערכות היום היה קרי זוכה ב-48 אחוז מהקולות לעומת 46 אחוז לבוש.

הסקר גם בדק את כמות "הקולות הצפים" - מצביעים שטרם החליטו על אופן הצבעתם ועשויים להכריע את הכף. מהנתונים עולה כי רבים מהמצביעים עדיין אינם בטוחים לגבי אופן הצבעתם. למעלה משליש מן המצביעים אומרים שאינם יודעים די פרטים על המועמד קרי כדי להחליט האם הוא יהיה נשיא מוצלח.

בחירתו של קרי בג'ון אדוארדס כמועמד לסגן נשיא הסתמנה כהצלחה בקרב הנשאלים: 59 אחוזים תיארו את אדוארדס כ"בחירה מצויינת". רק 26 אחוזים ראו בבחירה בחירה "סבירה" או "גרועה". סגנו של בוש, דיק צ'ייני, קיבל פידבק חיובי פחות עם 46 אחוזים שראו אותו באור חיובי לעומת 43 אחוזים באור שלילי.

בתוך כך, סקר שנערך בבריטניה מגלה כי מרבית הבריטים סבורים שראש הממשלה, טוני בלייר, נהג בחוסר כנות בכל הנוגע לנשק להשמדה המונית בעיראק. על פי הסקר שערך העיתון "דיילי מייל", 59 אחוזים מהבריטים חושבים שבלייר לא היה ישר בטיפולו בסוגיית הנשק להשמדה המונית. 36 אחוזים דווקא מאמינים לראש הממשלה הבריטי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by