בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנגבי: גורמי ימין מתכוונים לבצע פיגוע בהר הבית 
 
 
חדשות נענע

"רמת האיום על הר הבית עלתה ביתר שאת בשבועות האחרונים", אמר השר לביטחון פנים לערוץ 2 והוסיף: "יש אינדיקציות מדאיגות שמדובר בחשיבה תכליתית ולא פילוסופית"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לביטחון פנים, צחי הנגבי, אומר היום (שבת) כי גורמי ימין קיצוני מתכוונים לבצע פיגוע בהר הבית במטרה לסכל את התהליך המדיני. השר הנגבי אמר את הדברים לתוכנית "פגוש את העיתונות" בערוץ 2.

"אין מידע על אנשים ספציפיים, הרי השב"כ והמשטרה לא היו מאפשרים להם להמשיך אבל יש אינדיקציות מדאיגות שמדובר בחשיבה תכליתית ולא פילוסופית. יש סכנה שהם ירצו לעשות שימוש באתר הכי נפיץ ולאחר מכן לקוות שתגובת השרשרת תביא להריסת התהליך המדיני".

"רמת האיום על הר הבית, במובן של ביצוע פיגוע מגורמים יהודים קיצונים ופנאטים כדי לטרוף את הקלפים, כדי להוות קטליזטור לשינוי של כל המהלך המדיני, הרמה הזאת עלתה בחודשים האחרונים, ביתר שאת בשבועות האחרונים, יותר מבעבר", אמר הנגבי.

ראש השב"כ, אבי דיכטר, אמר השבוע כי יש כ-150 עד 200 יהודים "שמייחלים אקטיבית למותו של ראש הממשלה". את הדברים אמר דיכטר בישיבת ועדת חוץ ובטחון של הכנסת. דיכטר הוסיף ואמר כי השב"כ מחזיק ברשימה של כ-200 החשודים, המתגוררים – ברובם – בגדה המערבית וחלקם הקטן יותר, ברצועת עזה. חלק מהחשודים, אמר דיכטר, הם פעילי "נוער הגבעות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by