בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החשש: ריסוק מטוס על הר הבית  
 
 אתר בסכנה? הר הבית (רויטרס)   
 
חדשות נענע

זאת בשל החשש הגובר מפני ניסיונות של אנשי ימין קיצוני לבצע פיגוע ראווה כדי לחבל ביישום תכנית ההתנתקות. פדרמן: צריך להבין שהגירוש הזה לא יעבור בשקט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעילי ימין קיצוני ינסו בשבועות הקרובים לבצע פיגוע ראווה בהר הבית, כדי לחבל ביישום תכנית ההתנתקות: כך מעריכים לאחרונה במערכת הביטחון. השר לביטחון פנים, צחי הנגבי, אמר אתמול (שבת) כי "אין מידע על אנשים ספציפיים, הרי השב"כ והמשטרה לא היו מאפשרים להם להמשיך, אבל יש אינדיקציות מדאיגות שמדובר בחשיבה תכליתית ולא פילוסופית".

"הארץ" מדווח היום (ראשון) כי אחד התרחישים האפשריים הוא פיצוץ מזל"ט מלא בחומרי נפץ או מטוס קל שיוטס בידי טייס-מתאבד אל הר הבית, בשעת תפילה המונית. תרחיש אפשרי נוסף הוא פגיעה במנהיג דתי בולט בהר הבית - דרשן או איש דת בכיר בוואקף.

הנגבי אמר עוד כי "רמת האיום על הר הבית, במובן של ביצוע פיגוע מגורמים יהודים קיצונים ופנאטים כדי לטרוף את הקלפים, כדי להוות קטליזטור לשינוי של כל המהלך המדיני, הרמה הזאת עלתה בחודשים האחרונים, ביתר שאת בשבועות האחרונים, יותר מבעבר".

מנהיג הימין הקיצוני, נועם פדרמן, התייחס היום לדבריו של הנגבי ואמר כי "השב"כ והמשטרה מכינים את הקרקע למעצרים מינהליים". בראיון ל-YNET אומר פדרמן כי "אני לא שמעתי על כוונה לבצע פיגוע בהר הבית, אבל לא אתפלא אם יהיה דבר כזה. צריך להבין שהגירוש הזה לא יעבור בשקט".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by