בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חדש בבריטניה: יחידה שתנסה לחדור לאל קאעידה 
 
 ביחידה יהיו פעילים כ-600 סוכנים. אילוסטרציה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בבריטניה מוקמת יחידת מודיעין שתנסה להחדיר סוכנים לארגוני טרור. או להפוך את פעילי הארגון לסוכנים כפולים. תעבוד בשיתוף פעולה עם המוסד והסי.איי.אי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה מקימה יחידת עילית מיוחדת שתנסה לחדור לקבוצות טרור איסלאמיות כמו אל קאעידה, כך מדווח היום (ראשון) העיתון "סנדיי טלגרף". היחידה תנסה להחדיר לארגונים סוכנים משלה או להפוך את פעילי הארגון עצמם לסוכנים כפולים.

על פי הדיווח, היחידה, שתכלול כ-600 סוכנים, תעבוד בעולם המערבי כדי לאסוף מידע מודיעני על פעולות טרור מתוכננות. היחידה תקבל סמכות לפעול בכל רחבי העולם, והיא תעבוד בצמוד לסוכנויות מודיעין אחרות כמו המוסד הישראלי וסוכנות סי.איי.אי האמריקנית.

היחידה תהיה מורכבת תחילה מסוכנים שעבדו בעשרים השנים האחרונות ביחידה מיוחדת שפעלה בצפון אירלנד, וסיפקו נתונים על המתחרת האירית. לטענת העיתון, הצלחת היחידה הזו נובעת מיכולתה להטמין מכשירי ציתות ומצלמות בבתיהם ובמכוניתיהם של הטרוריסטים.

בכיר שהיה מעורב בהקמת היחידה החדשה אמר כי "היחידה הזו תשמש בעיקר לאיסוף מידע. העבודה תהיה מסוכנת, כמו שהייתה בצפון אירלנד, והמפעילים ילמדו כיצד להגן על עצמם. האיום מארגוני הטרור בצפון אירלנד פחת משמעותית, אולם אנחנו עדיין נשמור על נוכחות שם. הגיע הזמן להשתמש בכוח הזה ברחבי העולם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by