בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלום אומר לא לממשלת שמאל חילונית 
 
 שלום לא יפתח במתקפה אישית על שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שר החוץ שלום יוזם כנס נוסף של מורדי הליכוד: יתנגד להקמת ממשלה חילונית. מקורבי שרון: קשה לראות איך אדם כזה יוכל לייצג את שרון בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטה המתנגדים "הליכוד שלנו", בראשות השר עוזי לנדאו, יקיים הערב (ראשון) כנס תומכים תחת הכותרת "לא לממשלת שמאל חילונית". 18 חברי כנסת מהליכוד כבר ביקשו לנאום בכנס הערב.

בכנס יפתח שר החוץ, סילבן שלום, את הקרב על ההתנגדות לאחדות, דבר שיאפשר לו לשמור על תפקיד שר החוץ. על פי ההערכות, שרון לא יפתח במתקפה אישית נגד שלום, אלא יתנגד להקמת ממשלה נטולת מפלגדות דתיות או חרדיות.

מכיוונו של שרון דווקא מטפלים בדברים בצורה אישית יותר. גורמים בלשכת ראש הממשלה אמרו כי "קשה לראות כיצד שלום יוכל להמשיך להיות שר החוץ גם אם העבודה לא תצטרף לקואליציה - לאור יציאתו באורח גלוי נגד ראש הממשלה, האדם שאותו הוא אמור לייצג בעולם".

סיעת הליכוד מונה היום 17 מתנגדים מול 12 תומכים במהלך לקראת ממשלת אחדות. עם זאת, חלק מהתומכים מציבים סדרה של תנאים מקדימים שיסוכמו במשא ומתן עתידי. על "סיעת המורדים" נמנים גם חברי הכנסת יולי אדלשטיין, גלעד ארדן, נעמי בלומנטל, דניאל בנלולו, מיכאל גורולובסקי, גילה גמליאל, אהוד יתום, חיים כץ, דוד לוי, עוזי לנדאו, גדעון סער, מיכי רצון, יובל שטייניץ, רוני בראון וענבל גבריאלי.

ארגוני הימין והמתנחלים יפגינו הערב נגד תוכנית ההתנתקות ופינוי ההתנחלויות מרצועת עזה בדרך מקורית במיוחד: החל משעות אחר הצהריים ינסו המוני מפגינים ליצור שרשרת אנושית, שתתחיל בהתנחלות ניסנית, בצפון רצועת עזה, ותסתיים בכותל המערבי בירושלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by