בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוארך מעצרו של המציל החשוד בגרימת מוות ברשלנות 

הוארך מעצרו של המציל החשוד בגרימת מוות ברשלנות

 
 
חדשות נענע

ליאור לוצקי, המציל בבריכת וייסגל, חשוד בגרימת מותה ברשלנות של ילדה בת תשע. הילדה טבעה למוות, בעת שלוצקי שוחח עם חברתו ודיבר בטלפון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (ראשון) בשלושה ימים את מעצרו של ליאור לוצקי, המציל בבריכת וייסגל, החשוד בגרימת מותה ברשלנות של ילדה בת תשע. הילדה, נטלי מרציאנו, טבעה אתמול למוות, בעת שלוצקי שוחח עם חברותיו ודיבר בטלפון.

המשטרה גם בודקת אם לוצקי היה תחת השפעת סמים בזמן המקרה. לדברי המשטרה הצעיר נוהג להשתמש בסמים ובעבר אף הורשע בעבירה של שימוש בסמים. המשטרה סגרה את הבריכה ולאחר חקירה שלחה את עוזר המציל ומנהל הבריכה למעצר בית בן חמישה ימים.

במשטרת רחובות שוקלים לערוך בדיקת סמים למצילים בבריכות אחרות ומפקד המשטרה בעיר, סגן ניצב אלון לבבי אמר לגלי צה"ל כי גם גופים אחרים צריכים להשתתף בפיקוח על המצילים: "הרשויות צריכות להגביר את הפיקוח, בדגש על מי שצריך להיות אחראי לעניין. לדוגמא, משרד העבודה והרווחה, בנושא הבריכות, חייבים לבדוק ולבחון בזכוכית מגדלת כל מי שאחראי על חיי אדם".
 

שני אנשים נוספים טבעו אתמול למוות בבריכות שחיה

 
בבריכת השחייה בקאנטרי קלאב בהרצליה טבע למוות גבר בן 50 , לאחר שלקה בלבו, ובבריכה של המוסד "כפר-תקווה" שבצפון טבעה למוות אישה בת 29. במוסד מתגוררים אנשים עם מוגבלויות שונות ובמשטרה חוקרים חשד לרשלנות מצד עובדי המקום והמציל בבריכה.

מנהל המוסד, מושיק גרוס, סיפר בראיון לגלי צה"ל על התקדמות החקירה: "יש סברה שהחוסה, הדיירת שלנו, עברה אירוע רפואי כלשהוא שבעקבותיו קרה מה שקרה. כל השאר ייבדק בידיים מקצועיות ואני מקווה שנקבל את כל הנתונים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by