בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ון מק'קיין שהפסיד מול ג'ורג' בוש הודיע שלקה בסרטן העור 
 
 
חדשות נענע 

מדובר בסוג הקשה ביותר של סרטן העור. מק'קיין ניסה להתמודד על ראשות המפלגה הרפובליקאנית כסנאטור מטעם מדינת אריזונה. בוש כבר ביקר אותו בביתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסנאטור ג`ון מק`קיין, שנכשל בניסיונו להתמודד השנה מול ג`ורג` בוש על תפקיד המועמד הרפובליקאני לנשיאות ארצות הברית, סובל ממחלת הסרטן.

על פי ההודעה, מדובר בסוג החמור ביותר של סרטן העור. שני פצעונים בלתי מזוהים נתגלו בגופו של מק`קין במהלך בדיקה שגרתית. אחד מהם נמצא בראשו, השני נמצא בזרועו. "הפצעונים זוהו כפצעי מלאנומס (סוג הסרטן) לאחר בדיקת רקמה שנערכה בארבעה באוגוסט", אמרה הדוברת האישית של מק`קיין.

המועמד לשעבר צפוי לעבור סדרת בדיקות השבוע שיכללו איבחונים נוספים. רשת הסי.אן.אן מדווחת שהבדיקות יבדקו גם האם הסרטן כבר התפשט לחלקים אחרים מגופו.

מ`ק`ין יהיה בן 64 בסוף חודש אוגוסט. בשנת 93 כבר עבר טיפול כנגד סרטן העור, ומאז הצליח להתאושש לחלוטין. בעבר התבדח עם עיתונאים על מחלת הסרטן שלו, ואמר כי "היא בגלל ילדותו המבוזבזת, בה בילה יותר מדי זמן מול השמש".

ג`ורג` בוש, שניצח את מק`קיין במהלך ההתמודדות במפלגה הרפובליקאנית, אמר כי הוא מקווה שיצליח להבריא ולהתאושש במהירות האפשרית מהמחלה.

סוכנות "רויטרס" מציינת שבוש ורעייתו כבר ביקרו בביתו של מק`קיין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by