בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתחדשת החקירה נגד קלינטון בפרשת לווינסקי 
 
 
חדשות  נענע

מקורבי הנשיא: עיתוי גרוע ומכוון לפגוע בועידה הדמוקרטית. חבר המושבעים המורחב שמונה יבדוק האם הנשיא קלינטון שיקר בעדותו בפני הסנאט. קלינטון טען אז כי "לא קיים יחסי מין עם מוניקה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החוקר המיוחד רוברט ראי מינה חבר מושבעים מורחב, כחלק מהחקירה המתנהלת נגד נשיא ארצות הברית, ביל קלינטון, בפרשת מוניקה לווינסקי. כך דיווחה אמש (חמישי) רשת הטלוויזיה CNN.
 
הדברים מפורסמים בדיוק ביום בו מקבל סגן הנשיא, אל גור, את המינוי הרשמי מטעם הדמוקרטים לתפקיד מועמד התנועה לנשיאות ארצות הברית.

"העיתוי הוא ללא ספק מסריח", אמר אחד מפקידי הבית הלבן, "אבל נוכח ה`הישגים` האחרונים של משרד החוקר הפרטי זה לא מפתיע אותי", הוסיף כשהוא רומז לקנת` סטאר, החוקר המיוחד הקודם שטיפל בפרשה.

גם מצידו של גור עצמו נשמעה ביקורת קשה על עיתוי ההחלטה. "התזמון ניראה מוזר מאוד, בייחוד בהתחשב בעובדה שתהליך התהוות חבר המושבעים החל כבר לפני חודש", אמר דוברו האישי של גור.

מהמפלגה הרפובליקאנית נמסר כי "האמריקאנים כבר עייפים מהפרשייה הזו, ועל כן הדרך הטובה ביותר לעבור הלאה היא לבחור ממשל חדש".

ההאשמה הספציפית נגד הנשיא קלינטון הפעם, היא ששיקר בזמן עדותו בפני הסנאט, כשאמר בצורה מפורשת שלא קיים יחסי מין עם מוניקה לווינסקי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by