בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחררה בערבות בת ה-76 החשודה ברצח נכדה 

שוחררה בערבות בת ה-76 החשודה ברצח נכדה

 
 
חדשות נענע

האישה, אדריאנה סולומון, הודתה בחקירתה כי סייעה לנכדה להתאבד "מתוך רחמים". היא תועבר להסתכלות פסיכיאטרית.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בכפר סבא שחרר היום (שני) בערבות צד שלישי בסך 5,000 שקל את אדריאנה סולומון בת ה-76, החשודה ברצח נכדה בשבוע שעבר. סולומון, ממושב עדנים בשרון, תועבר להסתכלות פסיכיאטרית.

נכדה של סולומן, בן 18, נמצא בביתה שבוע שעבר ללא רוח חיים בשל שאיפת גז. סולומון הודתה היום בחקירתה כי סייעה לנכדה להתאבד "מתוך רחמים". לדבריה, נכדה בחר להתאבד בשל מצבו הקשה, שנגרם כתוצאה מתסמונת הטורט ממנה הוא סובל.

אביו של הנער גילה את הגופה, כאשר הוא הגיע לבקר את אמו ובנו, שהתגורר עימה. בכניסה לבית הבחין האב בפתק בכתב היד של אימו, בו נכתב כי הבית אפוף בגז, ושהיא מבקשת לא להיכנס עם סיגריה בוערת, מחשש לפיצוץ.

האב נכנס לבית, וחש בריח חריף של גז בישול. הוא מצא את בנו שוכב במיטתו מחוסר הכרה. הסבתא נמצאה מחוסרת הכרה אף היא במקלחת, שוכבת על הרצפה, כשוורידי ידיה חתוכים. היא אושפזה כשמצבה קשה, ושוחררה אתמול.

ניידות טיפול נמרץ של מד"א הוזעקו למקום. צוות מד"א קבע את מותו של הצעיר, וביצע פעולות החייאה בסולומון. לאחר מכן היא פונתה כשהיא מונשמתת ובמצב אנוש לבית החולים מאיר בכפר סבא.

מחקירה ראשונית עולה כי הנכד הביע מספר פעמים בעבר את רצונו להתאבד. ככל הנראה, הסבתא והנכד התכוונו להתאבד יחדיו משאיפת גז. הנכד מת משאיפת הגז, אך סבתו נשארה בחיים, ולכן חתכה את וורידיה. בבית נמצא מכתב שהותירה הסבתא, ובו היא ונכדה מבקשים סליחה על המעשה מבנה של סולומון.

מהחקירה עולה גם כי הנכד קיבל בעבר טיפול נפשי. מהמשטרה נמסר כי לאחר סיום חקירת סולומון החוקרים יחליטו אם לבקש להאריך את מעצרה. נציגי הפרקליטות מתייעצים עם השוטרים, על מנת להחליט האם להגיש כתב אישום בגין רצח נגד הסבתא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by