בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רכבת אווירית מצרפת לאילת 
 
 חופשה באילת (ארכיון)   
 
חדשות נענע

רכבת אווירית של יותר מ-200 טיסות תביא באוגוסט 40 אלף תיירים מצרפת לישראל. ישהו בעיקר באילת ובערים תל אביב, נתניה והרצליה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי אמר שתיירים לא מגיעים לישראל? כארבעים אלף תיירים מצרפת יבואו עד סוף אוגוסט לישראל, כך עולה היום (שני) מנתונים של משרד התיירות וחברות התעופה. כמחצית מהתיירים, רובם יהודים, ישהו בערי המרכז - תל אביב, הרצליה ונתניה, והמחצית השניה תשהה באילת, שנהנית מפופולריות רבה בקרב התיירים הצרפתים.

הבאתם של עשרות אלפי התיירים תחל בימים הקרובים במבצע משותף של חברות "אל על", "איר פראנס" ו"אליטליה". התיירים יגיעו ברכבת אווירית של יותר מ-200 טיסות שייצאו מדי יום מפריז ומשדה התעופה של מרסיי. בבתי המלון באזור המרכז ובאילת כבר מתכוננים במרץ לארח את התיירים הרבים.

חודש אוגוסט מנוצל על ידי רבים מהצרפתים לחופשה ממושכת ("וואקאנס") בצרפת או מחוצה לה. רבים מיהודי צרפת מעדיפים להגיע לישראל ולשלב נופש עם ביקור קרובים. מאז תחילת האינתיפאדה ואסון ה-11/9 חלה ירידה בכמות הנופשים מצרפת, אולם בשנתיים האחרונות חלה התאוששות מרשימה.

מנכ"ל משרד התיירות אהרון דומב, סיפר כי ההתאוששות הינה פועל יוצא של עבודת השיווק המאסיבית של משרד התיירות בצרפת. "פעולות השיווק הממוקדות של משרד התיירות בצרפת הוכיחו את עצמן, והן לא מפסיקות להניב פרי גם בשנים הקשות של תנועת התיירות", אמר דומב. לדבריו, "יש ללמוד את שיטות הפעולה של השוק הצרפתי היהודי ולהעתיקו גם למקומות אחרים - כדי להגביר את תנועת התיירות לארץ".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by