בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתב"ג: ההמראות הופסקו בגלל הרדיו הפיראטי 
 
 מגדל הפיקוח שומר על מרווחי בטיחות (ארכיון)   
 
חדשות נענע

כעת חודשו ההמראות אולם מגדל הפיקוח שומר על מרווחי בטיחות בין המטוסים. ביום חמישי יעברו בבן גוריון יותר מ-51 אלף נוסעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשות שדות התעופה עצרה הערב (שני) את כל המראות המטוסים מנמל התעופה בן גוריון, עקב הפרעות חמורות בבקרת המכ"ם, הנגרמות משידורי תחנות רדיו לא חוקיות. לאחר הערכת מצב החליטה הרשות לחדש את ההמראות אולם מגדל הפיקוח שומר על מרווחי בטיחות בין המטוסים הממריאים.

מזה זמן רב מתריעים ברשות שדות התעופה על המצב הבלתי אפשרי בו פועל מגדל הפיקוח בבן גוריון. לטענת גורמים ברשות לא ירחק היום בו ההפרעות לתדרי המכ"ם יגרמו לאסון. לדברי הגורמים הדבר מסוכן במיוחד בחודשי הקיץ שהינם עמוסים במיוחד.

היום הודיעה רשות שדות התעופה, כי סוף השבוע הקרוב יהיה העמוס ביותר ביולי ובאוגוסט. ביום חמישי צפוי להירשם אחד השיאים של כל הזמנים: 307 טיסות יוצאות ונכנסות יטיסו 51,033 נוסעים. גם יום חמישי שלאחריו, ה-12 באוגוסט, יהיה עמוס במיוחד עם מעל ל-50 אלף נוסעים. בכל יולי-אוגוסט יחלפו בנתב"ג 2,105,425 נוסעים יוצאים ונכנסים ב-12,703 טיסות.

בתוך כך, הכנסת דחתה ליום רביעי את ההצבעה הסופית על הצעת חוק להחרפת המאבק בתחנת הרדיו הפיראטי. על פי ההצעה שהגישה הממשלה, בעלי חברות שיפרסמו בתחנות הפיראטיות צפויים למאסר בפועל של עד שנה ובעלי תחנות רדיו ששידוריהם יפריעו לתנועת מטוסים בשמי הארץ, יאסרו לתקופה של עד 5 שנים. יושב ראש ועדת הכלכלה, שלום שמחון מהעבודה, אמר כי הוא מקווה שדחיית ההצבעה אינה קשורה להתקדמות המשא ומתן הקואליציוני עם המפלגות החרדיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by