בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צרפת: מאסר על תנאי לצעירה שבדתה התקיפה  

צרפת: מאסר על תנאי לצעירה שבדתה התקיפה

 
 
חדשות נענע

קנס סמלי, 4 חודשי מאסר על תנאי וייעוץ נגזרו על מארי לבלאן שטענה שצעירים ממוצא אפריקני תקפו אותה כיוון שחשבו שהיא יהודיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קנס סמלי של יורו אחד, ארבעה חודשי מאסר על תנאי, ייעוץ פסיכולוגי ושתי שנות מעקב על ידי קצין מבחן נגזרו היום (שני) על הצעירה הצפרתיה מארי-לאוני לבלאן. לבלאן בדתה את הסיפור לפיו הותקפה על רקע אנטישמי ברכבת ליד פאריס, הסיפור שהסעיר את צרפת והצית את המשבר האחרון ביחסי ישראל-צרפת.

הצעירה בת ה-23, התלוננה בתחילת החודש שצעירים ממוצא אפריקני תקפו אותה וציירו צלב קרס על בטנה כיוון שחשבו שהיא יהודייה. יומיים לאחר התלונה היא הודתה בחקירתה שהמציאה את התקיפה. היא סיפרה לחוקרים ששרטה את עצמה בסכין, גזרה את שערה וציירה על בטנה צלבי קרס. לבלאן תירצה את ההמצאה בכך שביום שלכאורה הותקפה היא הייתה אמורה לקנות מכונית, אך כיוון שהבינה שלא תוכל לעמוד בתשלומים המציאה את התקיפה כדי להתחמק מן המוכר.

אמה של לבלאן אמרה כי מאז 1999 הצעירה הגישה חמש תלונות במשטרה על תקיפות או על מעשי שוד. לא נמצאו הוכחות לאימות אף אחת מן התלונות. לפני כשבוע וחצי שברה לבלאן את שתיקתה והתנצלה פומבית על האשמות השוא. היא התנצלה בפני נשיא צרפת, השרה לטיפול בקרבנות ובפני "כל האנשים שיצאו להפגין כדי להביע את תמיכתם בשקר שהפצתי". "אני מצטערת עד עמקי נשמתי על כל מה שאירע באשמתי", אמרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by