בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איראן מאיימת: נמחק את ישראל מהמפה 
 
 אתר באיראן החשוד כמיועד לייצור נשק גרעיני (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ארגון המהפכה באיראן הודיע כי במידה וישראל או ארה"ב יתקפו מתקני גרעין, תגיב איראן "באופן הרסני". את ישראל כינה "כלב של ארה"ב"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משמרות המהפכה של איראן איימו הלילה (שלישי) כי איראן במידה וישראל או ארצות הברית יתקפו את מתקני הגרעין במדינה, איראן "תמחק את ישראל מעל פני האדמה".

את האיום השמיע איש יחסי הציבור של ארגון המהפכה, סייד מסעוד יאזייארי. את הדברים אמר יאזייארי לסוכנות הידיעות של הסטודנטים האיראניים, איסנ"א.

"ארצות הברית מנסה לעשות רושם כשהיא מאיימת להשתמש בכלב המשוגע שלה, ישראל", אמר יזאייארי, והוסיף: "הם לא יהססו לתקוף את איראן אם יוכלו לעשות זאת, אבל איומיהם לתקוף את מתקני הגרעין של איראן לא יצליחו להתממש".

איראן לא תיזום עימות באיזור, אמר יאזייארי, אך במידה ותותקף תגיב באופן "הרסני", כלשונו. "הם מודעים לכך שתגובת טהראן תהיה קשה כל כך שישראל תימחק מעל פני האדמה והאינטרסים האמריקניים יפגעו בקלות".

לאחרונה העריכו במערכת הביטחון כי איראן תהפוך לאיום העיקרי על ישראל כשיושלם תהליך התחמשותה הגרעינית. לפי הערכת המודיעין, איראן תשלים את תליך התחמשותה בתוך שלוש שנים. כמו כן חוששים שאיראן תעביר לחיזבאללה נשק כימי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by