בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מעבדת נפץ ושבעה מטענים התגלו בחיפוש שגרתי 

מעבדת נפץ ושבעה מטענים התגלו בחיפוש שגרתי

 
 
חדשות נענע

השוטרים חשבו שהם באו למצוא סמים בדירה, אבל גילו להפתעתם את המטענים. הדיירים נעצרו לחקירה. אחד מהדיירים: המטענים - תחביב בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטרי משטרת זבולון גילו היום (שלישי) בדירה בקריית חיים מעבדת נפץ ושבעה מטעני צינור, המחוברים לטלפונים סלולאריים ומוכנים להפעלה. המשטרה עצרה לחקירה את דיירי הבית: אם, שני בניה בני ה-16 וה-19, ונער נוסף בן 16.

השוטרים הגיעו לדירה במטרה לבצע חיפוש שגרתי אחר סמים ורכוש גנוב. כאשר מצאו השוטרים את המטענים וציוד החבלה, הם פינו את דיירי הבית, וסגרו לתנועה את הרחוב על מנת לאפשר לחלני המשטרה לפנות את המטענים. "השוטרים שנכנסו לבית נדהמו למצוא מעבדת חבלה ... עם הרבה מאוד ציוד להרכבת מטענים, חומרי חבלה ושבעה מטענים מוכנים לפעולה", אמר מפקד משטרת זבולון, ניצב משנה רוני עטיה.

חבלני המשטרה מתחו כבל מהדירה, הממוקמת בקומה העליונה בבניין, עד לרכב החבלה הממוגן שהוצב ברחוב, והוציאו באמצעותו את המטענים. המטענים פוצצו לאחר מכן בפיצוץ מבוקר.

החשוד העיקרי, בן ה-19, הוא חשמלאי במקצועו. האיש טען בחקירתו כי הוא הרכיב את המטענים כתחביב בלבד. עוד אמר החשוד כי הוא כבר פוצץ בהצלחה כמה מטעני חבלה בחוף הים של קריית חיים. המשטרה לא הצליחה עדיין לברר לשם מה הוכנו המטענים, ואם הם הוזמנו על ידי גורם מסוים. ניצב עטיה אמר כי המשטרה בודקת עתה אם לעצורים יש קשר לעולם התחתון.

בית משפט השלום בעכו האריך את מעצרם של שלושת הנערים. מעצרו של האח הבוגר הוארך בשבעה ימים, ומעצר שני הקטינים הנוספים הוארך בשלושה ימים. האם שוחררה ממעצר בתנאים מגבילים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by