בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גבריאלי ניסתה לשחרר בן-זוגה ממילואים 
 
 ענבל גבריאלי בעת השבעתה (לעמ)   
 
חדשות נענע

חברת הכנסת ענבל גבריאלי פנתה לצה"ל בדרישה לשחרר את בן-זוגה, הכדורגלן לירן שטראובר. יחידת המילואים של שטראובר: מדובר בחייל בעייתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יום לאחר שהתפרסם כי אפי איתם פעל להעברת בנו מרצועת עזה, מפרסם היום (רביעי) ידיעות אחרונות כי חברת הכנסת ענבל גבריאלי (ליכוד) פנתה למערכת הבטחון, בנסיון להביא לשחרורו ממילואים של בן-זוגה, הכדורגלן לירן שטראובר.

תחילה העסיקה גבריאלי את אחד מעוזריה הפרלמנטריים בנסיון להשיג את המטרה, אך משזה נכשל בפתרון הבעיה, נסעה גבריאלי בעצמה לקריה בתל אביב, ונפגשה שם עם גורמי בטחון. בין השאר היא דרשה שחרור מוחלט של שטראובר, או לחילופין צמצום שירות המילואים שלו ליום אחד בלבד.

בין השאר טענה גבריאלי כי הצבא לא מתחשב בעובדה שבן זוגה עבר ניתוח, והיא ביקשה להעבירו מיחידת האפסנאות שלו ליחידה בה"יוכל לסייע לילדים במצוקה", או לגדנ"ע. הצבא שלל מכל וכל את התערבותה של גבריאלי, וקצין בכיר אמר לידיעות אחרונות כי "לא לשם כך בחרו בה". מיחידת המילואים של שטראובר נמסר כי מדובר ב"חייל בעייתי", שאכן ניסה להשתחרר בשל סעיף בריאותי, דבר שלא אושר על ידי רופא היחידה.

גבריאלי, שבעבר ניסתה למצוא את חומר החקירה על בני משפחתה, החשודים בניהול קזינו, הכחישה כי פנתה לגורמי בטחון כדי לסייע לבן זוגה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by