בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תושב הוד שרון איים לפוצץ ביתו אם יפונה 

תושב הוד שרון איים לפוצץ ביתו אם יפונה

 
 
חדשות נענע

בבר בוזגלו רגב קשר את עצמו ואת 5 ילדיו לבלוני גז ונפט ואיים לפוצץ אותם יערכו ניסיונות לפנות אותם מביתם. צו פינוי עומד נגד המשפחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תושב הוד השרון התבצר הבוקר (רביעי) על גג ביתו עם חמשת ילדיו תוך שהוא מאיים לפוצץ את הבניין על תושביו, בניסיון למנוע את פינוי המשפחה מביתם. המתבצר קשר את עצמו ואת ילדיו, בני שנתיים עד 11 למספר בלוני גז, פחי סולר נפט ובמהלך האירוע אף שפך על עצמו נוזל דליקה ואיים להצית את עצמו. בשעות הצהריים הסתיימה הדרמה והאב שחרר את ילדיו.

בבר (בוזגלו) רגב וחמשת ילדיו גרים בבית שהוקם על אדמה השייכת למנהל מקרקעי ישראל. המשפחה פלשה לשטח לפני כ-40 שנים והקימה את הבית. לאחרונה הוצא צו פינוי למשפחה בבית משפט השלום בכפר סבא. כדי לעכב את הפינוי נדרש תשלום של כ-50 אלף שקלים, בו המשפחה לא יכלה לעמוד.

אתמול התבצרו בני המשפחה בלשכתו של ראש עיריית הוד השרון אך עזבו את המקום ללא תוצאות בשעות הלילה. הבוקר החליט אבי המשפחה על הצעד הנואש ומגג ביתו איים שיפוצץ את הבניין אם ייערכו נסיונות לפנותו. בשעות הצהריים הצליחה המשפחה לגייס את מלוא הסכום הנדרש להביא את הפרשה לדיון בבית המשפט. מהמשטרה נמסר כי המקרה ייחקר ותיבדק האפשרות לנקוט צעדים נגד האב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by