בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תשע שנות מאסר וקנס לשודד הברינקס 
 
 התקבל לעבודה בברינקס בשם בדוי. קופרמן סגל (משטרת ישראל)   
 
חדשות נענע

אילן קופרמן סגל יידרש לתשלום 3 מיליון שקלים קנס. אם לא ישלם, יתווסו למאסרו שלוש שנים. עד כה לא נמצאו 4.7 מיליון השקלים שקופרמן סגל שדד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תשע שנות מאסר וקנס כספי של שלושה מיליון שקלים נגזרו היום (רביעי) על אילן קופרמן סגל, שנודע כ"שודד הברינקס". אם הוא לא יוכל לשלם את הקנס שהוטל עליו, שלוש שנים נוספות יתווספו למאסרו.

קופרמן סגל שדד 4.7 מיליון שקלים מרכב משוריין של חברת הברינקס באוגוסט 2003. הכסף הגנוב טרם הושב. בכתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בחיפה, יוחסו לקופרמן סגל עבירות של גניבה, התחזות לאחר וגניבת רכב.

מכתב האישום עולה כי קופרמן סגל התחזה לאדם בשם שגיא אונגר ותחת השם הבדוי התקבל לעבודה כנהג בחברת ברינקס. באוגוסט 2003, גנב את המכונית המשוריינת בה נהג ועליה 4.7 מיליון שקלים. מספר שעות לאחר היעלמותו, הרכב נמצא נטוש וריק מהכסף באזור מפרץ חיפה.

לאחר מספר ימים של מצוד, קופרמן סגל הסגיר את עצמו למשטרה. הוא טען שלא גנב את הכסף וכי נמלט עם המשאית כצעד מחאה על תנאי ההעסקה בחברת ברינקס.

תחת שמו של אונגר ניסה קופרמן סגל להתקבל גם לשירות הביטחון הכללי ולשירות בתי הסוהר. לפי כתב האישום, מעסיקים שדחו את שירותיו של "אונגר" קיבלו איומים בטלפון, והוא היה משגר להם פקסים גדושים ניבול פה.

עוד עולה מכתב האישום כי קופרמן סגל התחזה בעבר גם לאדם בשם אביגדור מאירוביץ, והגיש בשמו 150 תביעות לביטוח הלאומי לשם קבלת תגמולי שירות מילואים. הוא פתח שישה חשבונות בנק שונים, אליהם הוזרמו 281 אלף שקלים מכספי הביטוח הלאומי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by