בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון מצרי: השואה היא שקר ציוני 
 
 דגלי ישראל מעל אושוויץ-עזה (מתוך העיתון הירדני ``אל-דסתור``)   
 
חדשות נענע

הביטאון האסלאמי "אל-לואא אל-אסלאמי" פרסם מאמר לפיו היהודים המציאו את השואה כדי לסחוט את המערב. "השואה לא עומדת במבחן העובדות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הביטאון האיסלאמי "אל-לואא אל-אסלאמי" השייך למפלגת השלטון הלאומית-דמוקרטית במצרים פירסם היום (רביעי) מאמר המכחיש את השואה, וטוען כי היא "שקר ציוני". המאמר, ששמו "השקר בדבר שריפת היהודים" נכתב על ידי ד"ר ריפעת סיד אחמד, מנהל "מרכז יפו למחקרים" הנמצא בקהיר. ד"ר אחמד כותב כי היהודים המציאו את השואה על מנת לסחוט את המערב.

מכון המחקר ממר"י תרגם חלקים מהמאמר, ביניהם זה:

"בשלב הקמת מפעל הציוני על אדמת פלסטין, הצליחה התנועה הציונית להגשים את המפעל הזה באמצעות מכלול של שיטות הקרובות יותר לשקרים ולמיתוסים מאשר למציאות ולאמת, החל במיתוס של 'העם הנבחר' ו'הארץ המובטחת', וכלה בשקר על שריפת היהודים במשרפות הנאצים".

המאמר גם מגדיר את השואה כ"שקר שאינו יכול לעמוד במבחן העובדות המוצקות".

אחמד טוען במאמרו כי היהודים בדו את השואה על מנת "לסחוט את המערב ולאלצו להקל על יהודי אירופה לצוד את פלסטין ולהקים עליה מדינה". כמו כן, במאמר נכתב כי השואה אף הומצאה כדי "שהיהודים יקבלו סיוע חומרי מן המערב – פיננסי, טכנולוגי וכלכלי". "השואה הפכה לסחורה רווחית עבור הישות הציונית לשם השגת מטרות רבות אחרות בפלסטין ומחוצה לה", טוען אחמד.

כמו כן, אחמד טוען כי מדינת ישראל מבצעת מאז 28 בספטמבר 2000 "טבח בילדים, גברים וזקנים חסרי מגן בפלסטין". לדבריו, מדובר ב"נאציות חדשה".

הפרסומים האנטישמיים נפוצים בעיתונות המצרית, אולם לרוב מתיר השלטון המצרי לפרסם מאמרים אנטישמיים בעיקר בעיתונים המזוהים עם האופוזיציה, ולא בביטאוני מפלגת השלטון, כדוגמת העיתון "אל-לואא אל-אסלאמי". על הפרסומים האנטישמים במצרים נמנה גם הספר "הפרוטוקולים של זקני ציון", הגורס כי היהודים מנסים להשתלט על העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by