בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"החברים של יגאל" מאיימים על רב השב"ס 

"החברים של יגאל" מאיימים על רב השב"ס

 
 
חדשות נענע

רב שירות בתי הסוהר, משה טולדנו, קיבל היום מכתב איום על חייו בעקבות ההחלטה שלא לאפשר ליגאל עמיר להתייחד עם ארוסתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרב של שירות בתי הסוהר, משה טולדנו, קיבל היום (חמישי) מכתב איום על חייו בעקבות ההחלטה שלא לאפשר לרוצח ראש הממשלה, יגאל עמיר, להתייחד עם ארוסתו. במכתב נאמר "ניתנה לך קללה, שתיתן בך מוות בדין רודף", וחתומים עליו: "החברים של יגאל". הרב הגיש תלונה במשטרה, והמכתב הועבר לגורמי ביטחון.

בתוך כך, בג"ץ דן אתמול בערעורו של עמיר על החלטת בית המשפט המחוזי בתל אביב לאסור עליו להתייחד עם ארוסתו לריסה טרימבובלר. במהלך הדיון הציגה הפרקליטות בפני השופטים חומר חסוי במסגרת טענתה שאין לאפשר ליגאל עמיר להתייחד עם זוגתו. פרקליטו של עמיר, עורך הדין שמואל קספר, אמר כי מרשו אדם דתי ולכן לא ינצל לרעה את ההתייחדות. בתגובה אמר השופט מישאל חשין כי "מי שנטל חיים מסוגל לעשות הכל".

הבוקר התראיין בגלי צה"ל שלמה עמיר, אביו של יגאל. בראיון תיאר שלמה עמיר את בנו כאדם עדין ורגיש, הדואג לשלום האומה, ולמדינה. מראיינו, רזי ברקאי, התקשה לעיתים לשמוע את הדברים, ושאל: "אנחנו מדברים על אותו יגאל עמיר?". שלמה עמיר גילה בראיון על מצב כלכלי קשה בו משפחתו נתונה, אך אמר כי אינם סובלים מנידוי חברתי, וכי הוא מתנער ממעשה בנו, אותו כינה "מעשה גרוע". עם זאת, הוא אינו מבין מדוע מגדירים את בנו כאדם מסוכן. "עשיתם ממנו מי יודע מה", אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by