בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף לערוץ החדשות 

סוף לערוץ החדשות

 
 
חדשות נענע

המועצה לשידורי הכבלים והלוויין שללה היום באופן סופי את רשיונו של ערוץ החדשות. לא נענתה לבקשתו של בעל השליטה בערוץ, יורם גלובוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועצה לשידורי הכבלים והלוויין שללה היום (חמישי) סופית את רשיון השידורים של חדשות ישראל - להפעלת ערוץ החדשות. המועצה דחתה את בקשת בעל השליטה בערוץ, יורם גלובוס, להשהות את ביצוע ההחלטה ולאפשר לו להעלות לאוויר את הערוץ. חברי המועצה כבר קבעו לפני חודש כי אם עד סוף חודש יולי לא יחול שינוי משמעותי במוכנות של הערוץ לעלות לאוויר, רשיונו יבוטל.

יו"ר המועצה, יורם מוקדי, אמר לאחר קבלת ההחלטה: "קיימת הערכה רבה במועצה לנסיון של יורם גלובוס להרים את הערוץ, אולם חרף המאמצים החליטה המועצה כי אין די בכך כדי לשנות את ההחלטה בדבר ביטול הרשיון".

מגלובוס חדשות נמסר בתגובה: "החברה תלמד את החלטה ותגיב בהמשך בהתאם. על פניה, החלטת המועצה נראית תמוהה כיוון שהצגנו בפני המועצה את כל הדרישות, שבגינן הרשיון היה אמור להישאר".

ערוץ החדשות הוא אחד מחמישה ערוצים יעודיים שהממשלה החליטה על הקמתם. ערוצים אחרים שהוקמו הם ערוץ המוסיקה ("מוסיקה 24") והערוץ בשפה הרוסית ("ישראל פלוס"), שכבר החלו לשדר, הערוץ בערבית שטרם החל בשידורים וערוץ המורשת שהמכרז שלו טרם פורסם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by