בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קרי: "לא אוליך שולל לקראת מלחמה" 
 
 לא יהסס להפעיל כוח צבאי. קרי (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מועמד המפלגה הדמוקרטית לבחירות לנשיאות ארה"ב נשא אתמול את נאומו, והשמיע ביקורת קשה על מדיניות בוש: "לא נצא למלחמה ללא צורך"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ון קרי נשא היום לפנות בוקר (שישי) את נאום קבלת תפקיד המועמד הדמוקרטי לבירות לנשיאות ארצות הברית, אותו קיבל אתמול באופן רשמי. קרי תקף את נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש, בנוגע למדיניות החוץ שלו ולמדיניותו הכלכלית.

"כאן בבית המשכורות יורדות, עלויות הביטוח הרפואי גדלות, והמעמד הבינוני מצטמק", אמר קרי. "עוצמה היא יותר מדיבורים קשוחים. לא אהסס להפעיל כוח צבאי אם יהיה בכך צורך ולא אפקיד את ביטחונה של ארצות הברית בידי אף גורם זר. לא אוליך שולל לקראת מלחמה", הוא קרא והוסיף, "לא נצא למלחמה ללא צורך".

עם זאת, קרי לא הסתפק בלתקוף את בוש, וניסה לשדר מסר חיובי. "העתיד אינו שייך לפחד, הוא שייך לחירות", אמר קרי. "על העם החופשי להתבונן בארצות הברית בהערכה, לא רק בפחד". בנוסף, קרי תקף את השימוש שעושה המפלגה הרפובליקנית במשוג "ערכי משפחה": "במשך ארבע השנים האחרונות שמענו הרבה על ערכים, אבל ערכים בלי מעשים אינם אלא ססמאות. הגיע הזמן שאלה שמדברים על ערכי משפחה יתחילו בעצמם להעריך את המשפחות".

שלשום נשא המועמד הדמוקרטי לתפקיד סגן הנשיא, ג'ון אדוארדס. אדוארדס קרא לקהל "התקווה בדרך", ואלפי האנשים השיבו לו בקול: "התקווה בדרך". אדוארדס פירט בנאומו את עיקרי המדיניות שהוא וקרי מבטיחים להגשים: ביטול קיצוצי המסים לשני המאיונים העליונים בארצות הברית על מנת לממן ביטוח בריאות לכל אמריקני; מלגות ללימודים אקדמיים; יצירת מקומות תעסוקה חדשים וניסיון למנוע בריחת משרות אל מחוץ לאמריקה.

מאז מינה את ג'ון אדוארדס לסגנו, מתחזק קרי בסקרים. סקר אן.בי.סי. שהתפרסם בתחילת החודש מראה שהצמד קרי-אדוארדס מוביל ב-8 אחוזים על ג'ורג' בוש ודיק צ'ייני, סגן הנשיא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by