בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: מחליף ערפאת יהיה מושחת כמוהו 
 
 מנהל את הרשות באופן דיקטטורי. ערפאת (רויטרס)   
 
חדשות נענע

גורמים בכירים בוושינגטון העריכו כי גם אם ערפאת יוחלף, מחליפו ינהל את הרשות באופן דיקטטורי ומושחת. לדבריהם, המנהיגים הצעירים ברשות הכזיבו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים בכירים בוושינגטון מעריכים כי גם אם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, יוחלף, מחליפו יהיה דומה לו וינהל את הרשות הפלסטינית באופן דיקטטורי מושחת. כך דווח הבוקר (שישי) בקול ישראל.

בדיווח שהועבר לממשלה, טענו בוושינגטון כי הם חשים אכזבה מדור ההנהגה הפלסטינית החדש. לפי הדיווח, גם המנהיגים הצעירים ברשות הכזיבו, והם לא פועלים בכדי לבצע שינוי של ממש, אלא כדי לייצב את מעמדם. לפי הערכות במשרד החוץ האמריקני, הציבור הפלסטיני הפך לאדיש, והוא חש מיאוס מאנשים כראזי ג'באלי, מפקד המשטרה הפלסטינית לשעבר שהואשם במעשי שחיתות.

שלשום אמר מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, כי "ערפאת הוא אמן ההצהרות הדו-משמעיות". פאוול אמר את הדברים במהלך סיור בקהיר. כמו כן, פאוול הביע את תקוותו שראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, יהיה מסוגל "לספק שליטה מדינית וביטחונית על רצועת עזה". עם זאת, הוא העלה ספקות באשר להסכם בין ערפאת לאבו עלא, לפיו אבו עלא יחזיק בסמכויות הביטחון. "מערכת הביטחון עדיין נמצאת בידיו של מר ערפאת", אמר פאוול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by