בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צוות החילוץ: פתח המילוט תקין, יש אוויר בחלק מהצוללת 
 
 
חדשות  נענע

הצוללנים הנורווגים משרים תקווה: לדבריהם, אחד מפתחי החילוץ לא נפגע וניתן יהיה להתחבר אליו. קודם לכן, דיווחו שראו אדם בתוך הצוללת, אך לא ברור אם הוא חי או מת. ייתכן ויוחלט בהמשך לעקור את פתח המילוט שאכן נפגע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרה ימים לאחר טביעתה של ה"קורסק" וצוות החילוץ הנורווגי מצליח להעלות את רף הציפיות בעולם כולו: מעבר לגילויים הטכניים, סיפרו הצוללנים כי הבחינו באחד מאנשי הצוות כשהוא לכוד בתא המוביל אל מחוץ לצוללת.
 
 
הצוללנים מאמינים עוד כי יש אזור עם אוויר מאחורי פתח המילוט של הצוללת "קורסק". זאת, בניגוד למסקנות של צוותי החילוץ הרוסיים, שטענו כי האזור מוצף במים.

 
מהבחינה הטכנית, טוענים הנורווגים כי אחד מפתחי החילוץ שנחשב עד היום לבלתי שמיש - לא נפגע. אם הגילוי אכן נכון, הדבר יאפשר חילוץ של אנשי הצוות של ה"קורסק".

הדיווחים הרוסיים היו פסימיים הרבה יותר: לאחר שבוע של ניסיונות הצלה אמרו הרוסים כי שני פתחי המילוט מהצוללת נפגעו ולא ניתן להשתמש בהם, וכי ככל הנראה כל 118 אנשי הצוות מתו באסון.

הצוותים הנורווגים והבריטיים ממשיכים בשעה זו את ניסיונות החילוץ שלהם. עדיין לא ברור האם ומתי הצוללת הבריטית הזעירה תורד למים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by