בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גל הפרישות נמשך: מנהל לשכת ברק התפטר 
 
 
חדשות נענע 

מנהל הלשכה חיים מנדל שקד הודיע לראש הממשלה על כוונתו לפרוש בשבועות הקרובים. למקורביו אמר שקד כי ברק הפך לרל"ש של עצמו והוא אינו יכול, למעשה, לבצע דבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש לשכת ראש הממשלה, חיים מנדל שקד, הודיע אמש לראש הממשלה כי בכוונתו לפרוש מתפקידו בשבועות הקרובים. שקד ביקש לסיים את תפקידו כבר לפני מספר חודשים אולם הוא התבקש ע"י ראש הממשלה להישאר בתפקידו עד לאחר פסגת קמפ דיוויד.
 
ראש הממשלה אישר אמש כי שקד הודיע לו על רצונו לסיים את תפקידו. עפ"י הסיכום בין שקד וברק, שקד ימשיך בתפקידו עד ראש השנה, אולם יתכן והפרישה תכנס לתוקפה כבר בימים הקרובים. מנדל שקד, יוצא סיירת מטכ"ל, מכיר את ברק 15 שנה והיה ראש לשכתו בעת שהיה ראש אמ"ן והרמטכ"ל.

גל הפרישות בלשכת ראש הממשלה החל בשבוע שעבר לאחר שסגן מנהל הלשכה לשעבר, שמעון בטאט, פרש מתפקידו והעביר בקורת קשה על ראש הממשלה בראיון בגליון סוף השבוע של העיתון "מעריב".

מאז הקמתה היתה לשכתו של ברק מרובת יריבויות וחיכוכים בעיקר בין שלושת המוקדים המרכזיים בלשכה: ראש המטה המדיני בטחוני, דני יתום, המנכ"ל יוסי קוצ`יק ומנהל הלישכה מנדל שקד.

העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר כי שקד נתן גיבוי לביקורת הקשה שהטיח סגנו בראש הממשלה. שקד אמר למקורביו שברק הפך לרל"ש של עצמו ומאז שאיבד את הרוב בכנסת הוא אינו מסוגל לבצע דבר ואפילו אינו מבחין בכך. לטענת שקד,] האוירה בלשכת ברק עכורה ועוזריו פונים אליו ישירות לעזרה. שקד טוען עוד, כי ברק בחר יועצים לא מתאימים, מעין שרתים ו"לא אנשים מהליגה הלאומית".

בלשכת ראש הממשלה מתחו ביקורת קשה על תוכנית ה"המהפכה החילונית" ששלף ראש הממשלה. גורמים בכירים בלשכה, ובהם גם שקד ומנכ"ל משרד ראש הממשלה יוסי קוצ`יק, לא היו מעורבים בהכנת התוכנית והופתעו לשמוע עליה במוצאי שבת. התכנית החדשה לא עברה עבודת מטה והיא, למעשה, עבודה של יועצי הבחירות של ברק.

בהודעת לשכת ראש הממשלה נמסר כי ברק מקבל את התפטרותו של מנדל שקד, הוא מודה לו על תרומתו בלשכה ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by