בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה הורה להעניק בדחיפות רשיון לאינטרנט מהיר 
 
 
חדשות  נענע

בישיבה שערך אמש בהשתתפות משרדי האוצר, התקשורת והמשפטים אמר ברק כי העיכוב בנושא הינו "מחדל חמור", שגורם למשק נזק כספי; רובינשטיין אמר כי קיימת אפשרות לזרז את הליכי החקיקה הקיימים מבלי הצורך בקיצורי דרך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, הורה אתמול (ראשון) לראשי משרדי התקשורת, האוצר והמשפטים להעניק מהר ככל האפשר רשיונות לאספקת אינטרנט מהיר. בישיבה שכינס אתמול ברק השתתפו גם היועץ המשפטי לממשלה, מנהל רשות החברות הממשלתיות ונציג הממונה על ההגבלים העסקיים.
 
ברק אמר כי הוא רואה בעיכוב הטיפול בנושא האינטרנט המהיר "מחדל חמור", והורה לבדוק אם ניתן להעניק לחברות הכבלים, מיידית, רשיון לאספקת אינטרנט מהיר על בסיס התשתיות שלהן. לדבריו נגרם למשק נזק אדיר מכך שאין תחרות בענף התקשורת.

היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, התנגד לרעיון ואמר כי קיימת אפשרות לזרז את תהליך החקיקה בעניין זה גם מבלי קיצורי דרך, שעלולים להביא, לדבריו, לעיכובים בטווח הארוך. משרד המשפטים התבקש לזרז את שינויי החקיקה בנושא.

שר התקשורת, בנימין בן-אליעזר מתח בישיבה ביקורת חריפה על עמדתם של היועץ המשפטי לממשלה ומשרד האוצר, אשר לטענתו, גרמו במשך שנה לעיכובים מיותרים בפתיחת שוק התקשורת לתחרות.

מ"מעריב" נמסר כי על פי גורמים שהשתתפו בישיבה, הובעה הסכמה חד-משמעית לצורך בקידום מהיר של פתיחת שוק התקשורת לתחרות ובפתרון המחלוקת הנוגעת לזהותו של הגורם שיבצע את הערכת שווי הרשיון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by