בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החל מהערב בערוץ :2 קמפיין חדש נגד גניבות תוכנה  

החל מהערב בערוץ :2 קמפיין חדש נגד גניבות תוכנה

 
 
חדשות נענע 

המטרה: "להבהיר לבעלי עסקים כי הסיכויים להיתפס גדולים מאוד וכי העונש המרבי כבד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון ה-BSA, הנלחם בשימוש בתוכנות פיראטיות ברחבי העולם, וחברת "רשת", זכיינית ערוץ 2, יוצאים היום בקמפיין טלוויזיוני משותף נגד השימוש בתוכנות לא חוקיות.
 
הקמפיין מהווה המשך לקמפיין הקודם של הארגון. המסר העיקרי של מסע ההסברה הוא ש70- אחוז מהדיווחים המגיעים ל-BSA על ארגונים ועסקים העושים שימוש בתוכנות פיראטיות, מגיעים מעובדים בתוך אותם גופים.

מארגני הקמפיין גם יזכירו לציבור הרחב, כי העונש המרבי הקבוע בחוק על הפרת זכויות יוצרים בתוכנות הוא עד 3 שנות מאסר ו/או קנס כספי של עד מיליון ש"ח.

נציג ארגון ה-BSA בישראל, גיל מי-טל, אומר כי "מטרת הקמפיין היא להבהיר לבעלי עסקים כי הסיכויים להיתפס גדולים מאד וכי העונש המרבי כבד. המודעות לנושא השימוש בתוכנות פיראטיות חלחלה היטב, וכתוצאה מכך יותר ויותר עובדים מבינים את חומרת המעשה ובוחרים לדווח עליו לקו החם שמפעיל הארגון, גם אם הוא מתבצע בחברות שבהן הם מועסקים".

לדבריו של מי-טל הנזק הכספי הנגרם לישראל כתוצאה משימוש בתוכנות פיראטיות עמד על 72.5 מליון דולר בשנת 1999, וכי בשנה החולפת המליץ הארגון הבינלאומי למלחמה בפיראטיות לנציבות הסחר האמריקנית להעלות את מדינת ישראל לדירוג המחמיר ביותר ברשימת המדינות הפיראטיות ברחבי העולם.

מספר הטלפון של הקו החם: 1-800-50-11-11.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by