בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גולשים חוששים מפגיעה בפרטיות אך לא עושים דבר בנושא 

גולשים חוששים מפגיעה בפרטיות אך לא עושים דבר בנושא

 
 
רויטרס

כך קובע סקר חדש שנערך בארה"ב. חששותיהם של הגולשים גברו לאחר שבחודש שעבר ניסה אתר אינטרנט שפשט את הרגל, למכור את רשימת הלקוחות שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גולשי אינטרנט בארצות הברית לא אוהבים שאחרים עוקבים אחר האתרים בהם הם גולשים, אך מעטים מהם טורחים לנקוט צעדי מנע, כך עולה מסקר חדש שפורסם לאחרונה.

הסקר שנערך על ידי ארגון אמריקאי חושף ש84- אחוז מהגולשים ברשת מוטרדים יותר מכך ש"עסקים ואנשים שאינך מכיר, משיגים מידע אישי אודותיך ואודות משפחתך", מאשר מהסכנה להונאות באמצעות כרטיס האשראי שלהם או החדרת וירוס למחשב שלהם.
למרות זאת 54 אחוז מהנשאלים אמרו שהם מסרו פרטים אישיים שלהם כדי להשיג גישה לאתרי אינטרנט.

חלק גדול מהמשתתפים נותנים אמון במסחר דרך הרשת. 48 אחוז מהם השתמשו בכרטיס אשראי בקניות באינטרנט. חששותיהם של הגולשים גברו לאחר שבחודש שעבר ניסה אתר אינטרנט שפשט את הרגל, למכור את רשימת הלקוחות שלו. האתר לא הצליח למצוא קונה בגלל שרשות הסחר הפדרלית הטילה מגבלות קשות על השימוש ברשימה.

הטכנולוגיה על פיה פועלת רשת האינטרנט מאפשרת לחברות לעקוב אחר תנועותיהם של גולשים ללא ידיעתם, ולהשיג מידע נרחב יותר אודותיהם על ידי התניית הגישה לאתר בקבלת מידע אישי מהגולש (גיל, מין, כתובת, מקצוע וכו`).

בחודש שעבר חתמה קבוצה של מפרסמים ברשת על הסכם שמאפשר לה לעקוב אחר תנועותיהם של גולשים, בתנאי שהם לא התנגדו לכך. 86 אחוז מהמשתתפים בסקר ענו שהיו מעדיפים לא לאפשר מעקב אחר תנועותיהם אלא אם הם אשרו זאת בעצמם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by