בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'זוג הלסביות' של הוליווד נפרד 
 
 
חדשות נענע 

אלן דהג'נרס ואן הש, שהרעידו את אדמת הוליווד כאשר יצאו מהארון החליטו לסיים את יחסיהן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלן דהג`נרס ואן הייש, זוג האוהבות שהרעידו את אדמת הוליווד כאשר יצאו מהארון, נפרדות. "למרבה הצער, החלטנו לסיים את יחסינו", אמרו בנות הזוג בהודעה שפורסמה בעיתון "ניו יורק דיילי ניוז". "זו פרידה חברית, ואנו מאוד מעריכות את שלוש וחצי השנים שבילינו יחד". העיתון ציטט מקורב של דהג`נרס, 43, והייש, 32, שאמר שצלע שלישית לא הייתה מעורבת בפרידה.
 
השתיים הצהירו באוקטובר האחרון, כי הן יינשאו, אם בית המשפט העליון בוורמונט יאשר ניסויים לבני זוג מאותו מין. בית המשפט אכן אישר זאת, אך כנראה לא במהירות המספקת.

דהג`נרס התפרסמה כאשר שברה את המחסום של רשתות הטלוויזיה, והפכה לגבורה החד מינית הראשונה בסיטקום אמריקאי. למרות הפתיחות שקיימת לכאורה בתעשיית הבידור באמריקה, הניסיון לימד את השתיים שקשה לצאת מהארון בהוליווד.

דהג`נרס אמרה בראיון ללוס אנג`לס טיימס ש"התעשיה מתקשה לקבל ששחקנים הומוסקסואלים מוצהרים ישחקו תפקיד אחר מלבד דמויות של הומוסקסואלים מוצהרים".

בשלב מסוים איימו השתיים לעזוב את תעשיית הבידור ולעבור למקום כמו סן פרנסיסקו. "נעזוב את הסוכנים שלנו, נמכור את ביתנו ונעזוב את העיר", הצהירה דהג`נרס בטיימס. בסופו של דבר נשארו השתיים בהוליווד וצילמו, בין השאר, סרט עם שרון סטון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by