בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות סטארט-אפ אמריקאיות מגייסות פי 2 מישראליות 

חברות סטארט-אפ אמריקאיות מגייסות פי 2 מישראליות

 
 
חדשות נענע 

תעשיית ההון סיכון האמריקאית ממשיכה לשבור שיאים בצמיחה. ברבעון השני של 2000 עלה היקף השקעות ההון סיכון בארה"ב ב-%14 לעומת הרבעון הראשון של השנה, והגיע ל-19.58 מיליארד דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקר שנערך על-ידי חברת הייעוץ האמריקאית Coopers PriceWaterhouse, מגלה כי חברות סטארט-אפ אמריקאיות מגייסות סכומי כסף כפולים מחברות סטארט-אפ ישראליות המקבילות להן.
 

עוד עולה מהסקר, הנחשב כמקיף למדי, כי היקף הגיוס הממוצע בארה"ב היה ברבעון השני של השנה 13.6 מיליון דולר בממוצע: עלייה של %12.8 לעומת הרבעון הראשון השנה.

בישראל היה הממוצע ברבעון השני של השנה 5.7 מיליון דולר.

מעיתון "הארץ" נמסר כי אף על פי ששוק היעד של החברות בשתי המדינות זהה, הקמת והרצת סטארט-אפ בארצות הברית יקרה יותר מאשר בישראל, וזאת בשל מחירי הנדל"ן וגיוס כוח האדם.

עוד נמסר כי ייתכן שההבדלים קשורים גם לשוני בהרגלי הגיוס בשתי המדינות: %48 מהעסקות שנעשו בארה"ב היו בשלבים המוקדמים של חברות ההיי-טק, ואילו בישראל מהווים השלבים המוקדמים כ-%67 מכלל העסקות.

יש לצייו כי תעשיית ההון סיכון האמריקאית ממשיכה לשבור שיאים בצמיחה. ברבעון השני של 2000 עלה היקף השקעות ההון סיכון בארה"ב ב-%14 לעומת הרבעון הראשון של השנה, והגיע ל-19.58 מיליארד דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by