בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המאמן שרף מסיים את דרכו במכבי תל-אביב 
 
 
חדשות  נענע

רק הפיצוי הכספי מונע סופית את סיום תפקידו של המאמן הלאומי לשעבר בקבוצה; לוני הרציקוביץ' מבהיר: שרף לא פוטר, אבל למעשה התפטר ברגע שהוא אינו מקבל את התנאים שלי; שרף טוען כי פוטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני מחזורים בלבד לאחר תחילת עונת הכדורגל המאמן הלאומי לשעבר שלמה שרף מסיים היום (שני) את דרכו במכבי תל-אביב, על רקע חילוקי דעות קשים בינו לבין הבעלים, לוני הרציקוביץ`.
 
כעת רק המאבק על הפיצוי הכספי מונע סופית את סיום עבודתו במכבי ת"א. בעלי הקבוצה אינם מעוניינים לפטר את שרף כדי לא לשלם לו את הפיצוי הכספי. מצד שני שרף שמעוניין בפיצוי הכספי אמר הערב למקורביו כי באופן מעשי הוא פוטר.
 

הרציקוביץ': שרף מסרב לקבל את התנאים שלי

בראיון לתוכנית הספורט של רדיו ללא הפסקה אמר הרציקוביץ` כי שרף לא פוטר, אלא "הוא מסרב לקבל את הקו שאני מנחה בקשר לדרך שבה פותרים בעיות במכבי תל אביב. ברגע שהוא אינו מקבל את התנאים שלי, משמעות הדבר היא שהוא התפטר. כל אדם הנמצא בארגון חייב לעשות את הנאמר לו בדרך שבה זה נאמר לו".

לדבריו, נימני לא היה הגורם העיקרי לפרישתו של שלמה שרף, אלא חילוקי דעות עם המאמן על סגנון, סמכויות ותרבות ניהול: "מהות הוויכוח עם שרף היא איך פותרים בעיות במכבי תל אביב".
 
 

מי יחליף את שרף?

את האימון הערב העבירו אלי דריקס ושורה אובארוב. שרף עוד לא עזב וכבר מתחילה חרושת השמועות לגבי מחליפו. עד כה הועלו השמות של זאביק זלצר וגיורא שפיגל כמחליפים אפשריים.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by